Od kilku dni już oficjalnie wiadomo, że będzie kontynuacja serialu „Seks w wielkim mieście”. Nowy sezon, który będzie dostępny na serwisie HBO Max, zatytułowany „Nowy rozdział i ma liczyć 10 odcinków. W nadchodzącym sezonie nie zobaczymy jednak wszystkich głównych bohaterek.

Sarah Jessica Parker pokazała ZWIASTUN nowego „Seksu w wielkim mieście”

Kim Cattrall reagune na powrót „Seks w wielkim mieście”

Serial skupiał się na losach Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon), Charlotte (Kristin Davis) i Samanthy (Kim Catrall). Trudno uwierzyć, że serialowe chwile w rzeczywistości za sobą nie przepadały i praca na planie była dla nich męczarnią. Cattrall, która wyznała kiedyś, że kontakty na planie zostały „toksyczne” wiele razy, że nie będzie udziału w kontynuacji serialu.

Warto dodać, że Kim Cattrall i Sarah Jessica Parker miał też dość duży konflikt . Kiedy w 2018 roku zmarł brat Cattrall, Parker napisała na Instagramie koleżanki kondolencje. Kim wówczas zaatakowała koleżankę z planu i wyznała, że ​​ta wykorzystuje jej rodzinną tragedię, by nadal kreować się na „miłą dziewczynę”.

To ponoć Kim była powodem, przez który przez długi czas nie było mowy o kontynuacji serialu. Jak zatem zareagowała aktorka na powrót kultowej produkcji, która będzie bez jej udziału? Cattrall dała „lajk” do wpisu jednego z użytkowników Twittera, który napisał o serialu. Można się spodziewać, że to będzie jedyna reakcja ze strony aktorki.

Absolutnie uwielbiam „Seks w wielkim mieście” i chociaż smutno mi, że Samantha nie wróci, to przyklaskuję robieniu tego, co dla ciebie najlepsze i myślę, że to świetny przykład stawiania siebie na pierwszym miejscu. Dobra robota, @KimCattrall – napisał internauta.

„Seks w wielkim mieście” – „Nowy rozdział”

Fabuła ma opowiadać o tym, jak bohaterki pokierowały swoją przyjaźnią po 50. Nie wiadomo, jak została rozwiązana kwestia nieobecności Kim Cattrall, pewne jest natomiast, że obok pięknych aktorek głównym bohaterem produkcji będzie już tradycyjnie Nowy Jork.

ZOBACZ TEŻ:

Sarah Jessica Parker w sklepie z córką. Tak WYGLĄDA NA CO DZIEŃ gwiazda „Seksu w wielkim mieście”

Kim Cattrall: Przez Seks w wielkim mieście nie miałam dzieci!

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Obsada serialu Seks w wielkim mieście, fot. Reuters/Forum

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Sarah Jessica Parker, Kristen Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall/fot. Forum