Scott Disick (36 l.) ma szczęście do pięknych kobiet. W mediach zaistniał dzięki związkowi z Kourtney Kardashian, z którą ma dzieci. Później związał się z o wiele młodszą Sofią Richie. Wydawało się, że para doskonale się dogaduje. Ostatnio jednak, Disick został przyłapany w towarzystwie nieznajomej piękności. Sofia idzie w odstawkę?

Jak zarabia i skąd bierze pieniądze Scott Disick? Kim byli jego rodzice?

Scott Disick w towarzystwie tajemniczej kobiety, gdzie była Sofii?

Scott Disick przez jakiś czas uchodził za osobę, która wybija się na rozpoznawalności rodziny Kardashian. Mężczyzna udowodnił jednak, że ma mnóstwo własnej gotówki, kiedy w czwartek został zauważony opuszczając oddział banku w Calabasas. Trzeba przyznać, że Disick jest bardzo przedsiębiorczą osobą.

Scott został sfotografowany, gdy opuszczał  bank w towarzystwie tajemniczej piękności i ochroniarza. Towarzyszący mu mężczyzna niósł gigantyczną torbę Gucci, która wydawała się pełna gotówki. Disick wyglądał jak prawdziwy biznesmen, gdy szedł rozmawiając przez telefon. Po wyjściu z banku, chłopak Sofii Richie udał się na Rodeo Drive w Beverly Hills, gdzie zrobił zakupy w luksusowym sklepie Toma Forda. Cały czas towarzyszyła mu nieznajoma piękność. Scott miał na sobie jasne dżinsy i zieloną bluzę z kapturem.

Wiele osób przez dłuższy czas kpiło z Disick’a, uznając, że przez lata nie miał „prawdziwej” pracy. Celebryta w rzeczywistości ma kilkanaście źródeł dochodów. Scott wypuścił również własną linię ubrań, którą ironicznie nazwał Talentless.

Scott Disick pokazuje luksusowe życie na Instagramie:

View this post on Instagram

crabby mood 🦀

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou) on

Scott Disick

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Scott Disick

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Jak myślicie, Sophia może czuć się zazdrosna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kourtney Kardashian i Scott Disick zorganizowali córce urodzinki na bogato. Zabrakło ważnych kuzynek

Co robi Sofia Richie, gdy Scott Disick jest na wakacjach z Kourtney Kardashian?

Sofia Richie musi ZNAĆ SWOJE MIEJSCE; Scott Disick NIGDY nie zostawi rodziny