Scott Disick (36 l.) stał się znany szerszej publiczności dzięki temu, że był w związku i ma dzieci z Kourtney Kardashian (40 l.), a tym samym występował w reality-show „Z Kamerą u Kardashianów”. To jednak nie jest jego jedyne źródło zarobku. Sprawdźcie, skąd ma pieniądze i z jakiej rodziny pochodzi.

Scott Disick i Sofia Richie kupują dom w Malibu (WIDEO)

Kim byli rodzice Scotta Disicka?

Scott pochodzi z bogatej rodziny, jednak jego rodzice nie żyją. Jego dziadek, David Disick, wzbogacił się, będąc prawnikiem z Wall Street, a później deweloperem. Mówi się, że stracili fortunę. W 2013 roku jego ojciec Jeffrey Disick, został aresztowany za kradzież 3000 dolarów z banku, w którym pracował. Jego matka, Bonnie Disick zmarła w 2013 roku wieku 63 lat po długiej chorobie. Trzy miesiące później odszedł jego ojciec, prawdopodobnie miał nowotwór.

Khloe Kardashian przyłapana na CZUŁOŚCIACH ze Scottem Disickiem! (ZDJĘCIA)

Jak zarabia i skąd ma pieniądze Scott Disick?

Oprócz tego, że zarabia występując w reality-show, jest także prezesem marki Calabasas Luxury Motor Cars. Jego źródłem dochodu są również imprezy w klubach, na których się pojawia. GQ poinformował, że zarabia dziesiątki tysięcy dolarów za pobyt w klubie przez kilka godzin.

Kourtney Kardashian znalazła sobie KLONA Scotta Disicka? (ZDJĘCIA)

Scott miał także swój program Lord Disick: Lifestyles of a Lord, a obecnie można oglądać jego show – Flip It Like Disick.

Podsumowując, Scott zarabia około 4 miliony dolarów rocznie.

 

Scott Disick i Khloe Kardashian fot. Forum/BACKGRID

Scott Disick i Sofia Richie fot. The Image Direct

Scott Disick z córką Penelope fot. Forum/x17