Sofia Richie (20 l.) musi się pogodzić z faktem, że dla Scotta Disicka zawsze będzie „tą drugą”. Celebrytka odczuła to bardzo wyraźnie w ostatnich dniach.

Kourtney Kardashian i Scott Disick są na wakacjach… BEZ Sofii Richie!

Scott (35 l.) nie ukrywa, że jego dzieci i poprzednia partnerka są dla niego bardzo ważne. Disick spędza z trójką swoich pociech mnóstwo czasu. Często towarzyszy mu wtedy Sofia – 20-letnia macoszka.

Do tej pory Sofia nie miała nic przeciwko wspólnym wyjazdom – zdarzało się, że urlopy spędzała ze Scottem i jego byłą partnerką. Tym razem stało się inaczej – Scott poleciał na Kostarykę tylko z Kourtney i dziećmi, bez Sofii. 20-latka została w domu.

Kourtney Kardashian i Scott Disick SAMI na wakacjach z dziećmi – bez Sofii Richie (ZDJĘCIA)

Czy jest jej przykro? Na swoim profilu IG Sofia nie zdradza, by czuła się porzucona lub pokrzywdzona. Kiedy Scott wypoczywa z Kourtney, ona bawi się ze znajomymi. Modelka wrzuciła wspólne zdjęcie z Mirandą Kerr, która promuje swoją markę KORA.

Dzień pełen dobrej energii – napisała Sofia pod zdjęciem.

Gdzie Scott Disick?! Sofia Richie świetnie się bawi w towarzystwie INNEGO mężczyzny (ZDJĘCIA)

Myślicie, że nie ma w niej zazdrości o Scotta? A może po prostu ma już dość i nie zamierza udawać szczęśliwej w patchworkowej rodzinie?

Wyświetl ten post na Instagramie.

A day surrounded with good energy #nonibright

Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)

Costa Rica, COSTA RICA – *EXCLUSIVE* *Web Must Call for Pricing* Sofia Richie is absent as Kourtney Kardashian and Scott Disick vacation together in Costa Rica with their kids. Kourtney shows off her curves in a one-piece as she plays in the water with her little ones and ex Scott.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 450006368, License: Rights-managed, Restrictions: RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN ITALY, Model Release: no, Credit line: Forum, Backgrid USA