Scott Disick (36 l.) i Sofia Richie (21 l.) już przyzwyczaili opinię publiczną do swoje związku. Na początku, gdy Disick dopiero romansował z Richie fani rodziny Kardashian byli wstrząśnięci, za sprawą 15 letniej różnicy wieku dzielącej zakochanych. Jednak wydaje się, że wiek zupełnie nie stanowił problemu w związku Sofii i Scotta. Richie nie mogła się powstrzymać, i pochwaliła się prezentem niespodzianką od swojego chłopaka.

Sofia Richie już w ogóle nie przypomina samej siebie. Przesadziła z POPRAWKAMI twarzy (ZDJĘCIA)

Sofia Richie pokazała prezent niespodziankę od Scotta Disick’a

Związek Sofii i Scotta dalej kwitnie. Para spotyka się od ponad dwóch lat i i nic nie wskazuje na to, by prędko mieli zakończyć swoją relację. Mimo, że Disick nie planuje ślubu z młodziutką celebrytka, to robi wszystko, by pokazać jej, że o niej myśli. Nie inaczej było tym razem.

Sofia ostatnimi czasy przebywała w Nowym Jorku w towarzystwie przyjaciół, z pewnością musiała stęsknić się za Scott’em.

Celebrytka wydała okrzyk zadowolenia, gdy wsiadła do prywatnego samolotu a tam czekał na nią prezent od ukochanego. 

Spójrz, kto przysłał mi prezent na mój lot powrotny do domu. Najsłodszy, żyjący człowiek – powiedziała Sofia na temat swojego partnera.

Richie będąc w Nowym Jorku nie żałowała sobie jedzenia. Celebrytka na swoim InstaStory pokazywała stół bogato zastawiony pysznościami. Scott musi dobrze znać swoją dziewczynę, bo sprezentował jej zestaw z popularnego fast-food’u – McDonald’a.

Sofia Richie

Fot.Instagram/sofiarichie

Do prze szczęśliwej Sofie dołączyła trójka przyjaciół, celebrytka nie zapomniała zapytać znajomych, co myślą o prezencie-niespodziance od Scotta? Cała trójka zgodnie przyznała, że tak drobny gest jak jedzenie od McDonald’a sprawiło, że Disick zasłużył na miano najlepszego chłopaka, przy okazji „przyjaciele Richie  żartowali, że są „zazdrośni”. 

A Wy, co uważacie o prezencie od Scotta?

Widać, że zna Sofię?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sofia Richie i Scott Disick zabrali dzieci na sylwestra do ASPEN. 21-latka ma dobry kontakt z córką Scotta

Scott Disick myśli o małżeństwie z młodziutką Sofią Richie?!

Dzięki tym kosmetykom Sofia Richie ma idealną cerę (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Sofia Richie Scott Disick

Fot.Forum/Backgrid USA

Sofia Richie Scott Disick

Fot.Forum/Backgrid USA

Sofia Richie Scott Disick

Forum/Backgrid UK