Rola gangstera w filmie Patryka Vegi Pitbull. Niebezpieczne kobiety wyniosła Sebastiana Fabijańskiego na szczyty rankingów popularności. Filmowy „Cukier” zaczął być postrzegany po pierwsze jako znakomity aktor, po drugie – przystojny mężczyzna z dużym potencjałem.

Zobacz: Sebastian Fabijański odwiedzi Kubę Wojewódzkiego

Po premierze filmu Facebook Fabijańskiego znacznie się ożywił. Wciąż trafiają tam nowe zdjęcia, fani mogą poczytać ciekawostki na temat powstawania filmu i dowiedzieć się, co nowego słychać u ich idola.

A idol właśnie nakręcił krótki filmik. Siedząc z samochodzie zacytował klasyka filozofii i podziękował za wszystko fanom:

Schopenhauer mówił, słuchajcie, zdolność poznawcza dla głupców jest latarnią, która oświetla drogę, dla geniuszy słońcem, które objawia im świat. To tak a propos słoneczka – zaczął Fabijański.

Po czym przeszedł do sedna:

Czytaj: Nie tylko Sebastian Fabijański – Playboy pokazał 30 Polaków przed 30, którzy..

Słuchajcie – chciałem wam bardzo, bardzo, bardzo serdecznie podziękować za te wszystkie ciepłe słowa, które do mnie docierają i przede wszystkim za to, że jesteście. Naprawdę to jest dla mnie bardzo ważne, bo przecież to wszystko, co robię, robię w sumie dla was. Więc naprawdę dziękuję, że jesteście – bardzo, bardzo. Także trzymajcie się, bądźcie zdrowi i weseli. Okulary pewnie poznajecie – cukier jest wszędzie – zakończył zakładając na nos okulary przeciwsłoneczne.

Sebastian Fabijański nagrał filmik dla fanów (Facebook)

Sebastian Fabijański nagrał filmik dla fanów (Facebook)

Sebastian Fabijański nagrał filmik dla fanów (Facebook)