Sebastian Fabijański zyskał olbrzymi rozgłos dzięki swojej roli w najnowszym filmie Patryka Vegi Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

Zobacz też: Sebastian Fabijański błysnął erudycją? (Facebook)

Jednakże jego wypowiedź w show Kuby Wojewódzkiego wywołała falę spekulacji.

Wszystko przez to, że stwierdził, że od siedmiu lat nie był w żadnym poważnym związku.

Wyznał wtedy, że:

Jeżeli do tej pory nie znalazłeś jeszcze nikogo wyjątkowego, to prawdopodobnie ktoś jeszcze bardziej wyjątkowy na ciebie czeka.

Trudno się nie domyślić, że wina niekoniecznie leży po stronie kobiet. Dlaczego?

Otóż aktor stwierdził w wywiadzie z Galą, że nie jest zainteresowany „zwykłymi związkami”. Jakie według niego są najlepsze partnerki?

Wolne. Takie, które są w stanie zaakceptować i zaproponować wolność w relacjach. A o takie relacje jest najtrudniej. Związek to sztuka kompromisu, zgadzam się z tym. Ale to sformułowanie jest nadużywane i ludziom się wydaje, ze mają prawo do kontrolowania życia swojego partnera. Dla mnie to nie do zaakceptowania. Udusiłbym się.

Ponadto powiedział, że:

[…] Wolność faktycznie jest moją obsesja. Uciekam, gdy tylko widzę pierwsze próby odebrania mi jej. Być może z tchórzostwa, ale też dlatego, ze wiem, jak to się zwykle kończy. Ze będę musiał znowu się tłumaczyć, że „problem” jest we mnie, a nie po drugiej stronie. To upokarzające dla obu stron.

Co więcej, zaznaczył, że:

Jestem przeciwny rozgraniczeniu świata na męski i kobiecy. Nie znoszę stereotypu: krucha kobieta i silny mężczyzna. Można więc powiedzieć, że jest we mnie dużo kobiety.

Zobacz też: Sebastian Fabijański – najprzystojniejszy Polski aktor?

Czy z takim stosunkiem do związków Sebastian znajdzie odpowiednią partnerkę?

Sebastian Fabijański ma OGROMNE wymagania, co do swojej przyszłej partnerki

Sebastian Fabijański ma OGROMNE wymagania, co do swojej przyszłej partnerki

Sebastian Fabijański ma OGROMNE wymagania, co do swojej przyszłej partnerki