Odkąd Justin Bieber związał się z Hailey Bladwin, w mediach pojawiają się plotki na temat depresyjnych stanów Seleny Gomez. Piosenkarka podobno nie może poradzić sobie z utratą ukochanego do tego stopnia, że przyjaciele pozbyli się z jej otoczenia wszystkich rzeczy, które o nim przypomniały. Wydawało się jednak, że informacje te to zwykła kaczka dziennikarska. Selena realizowała kolejne muzyczne projekty, a nawet była przyłapywana przez paparazzi na „randkach”. Nic nie wskazywało na to, że wciąż myśli o Bieberze. Jednak to, co powiedziała na Instagramie, całkowicie zmienia ogląd sytuacji.

Selena Gomez szuka chłopaka! Chce w końcu zapomnieć o Justinie

Podczas instagramowego live’a, jeden z fanów zapytał Gomez, w jaki sposób o kimś zapomnieć. Piosenkarka zszokowała swoją odpowiedzią:

Nie można tak po prostu zapomnieć o kimś. Musicie zrozumieć, dlaczego ciągle trzymacie się tej osoby. Na przykład dlaczego chcecie o niej zapomnieć? Myślę, że wtedy się dopiero zaczyna. Zapytajcie siebie, coś w rodzaju – czy chcecie o niej zapomnieć? Zraniła was? A jeżeli tak, to nie jest zdrowe powracać tego, do tamtych myśli.
– przyznała.

Dodała również, że porzucenie przeszłości nie zawsze jest wyjściem z sytuacji:

Czasami zapominanie może być złe. Czasem może być konieczne przypomnieć sobie o kimś.

– dodała.

Gdyby nie podpis, nie wiedziałabym kto to!”. Rozpoznasz gwiazdę z tej kampanii reklamowej?

Myślicie, że mówiła o swoim doświadczeniu z Justinem? Na forach rozpętała się burza, a fani wokalistki są niemal pewni, że ich idolka nie potrafi zapomnieć o swoim ex.

Mają rację?