Wszyscy zakładali, że zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin będą ogromnym ciosem dla Seleny Gomez. W końcu to właśnie idol nastolatek był pierwszą wielką miłością piosenkarki, która zamierzała spędzić z nim życie. I chociaż Gomez nie porusza publicznie tematu Justina, to ostatnio w mediach pojawiła się wieść, że szuka nowego chłopaka!

Mama Justina Biebera napisała TO o Selenie Gomez?

Osoba z otoczenia Gomez wyznała w mediach, że gwiazda jest gotowa na nowy, poważny związek. Wszystko po to, by nie myśleć o Bieberze!

Selena jest gotowa na nowego chłopaka, który oderwie jej myśli od Justina. Ma dosyć tego, że Justin i Hailey ciągle epatują swoim szczęściem. To dla niej bardzo trudne i emocjonalne. Czuje się samotna i dlatego chce zacząć nowy związek – zdradził przyjaciel Gomez w rozmowie z Hollywood Life

Selena Gomez odreagowała zaręczyny Justina fryzurą. Pozbyła się boba!

Jednak nie każdy przystojniak ma szansę u Seleny. Gwiazda ma jedno, bardzo ważne wymaganie, któremu niezwykle trudno jest sprostać.

Selena w końcu wyjaśniła, czemu nie komentuje zaręczyn Justina. Jest zazdrosna?

Selena nie chce byle kogo. Chce motylków w brzuchu i fajerwerków. Jeśli już ma się zaangażować, chce, żeby to była wielka miłość. Chce poczuć taką więź, jaką miała z Justinem – wyjaśnia przyjaciel gwiazdy.

Jak myślicie, nowy facet pomoże Selenie zapomnieć o tym, że jej wielka miłość się ożeniła?