Meghan Markle jest bliską przyjaciółką Sereny Williams. To ona organizowała jej amerykański baby shower. Księżna nie pozostaje jej dłużna i zawsze ją wspiera, dlatego we wrześniu pojawiła się na US Open w Nowym Jorku, aby kibicować tenisistce podczas meczu. Wtedy jej syn Archie miał cztery miesiące. Znaleźli się tacy, którzy krytykowali Meghan, że zostawiła tak malutkie dziecko. Okazuje się, że wszystko wyglądało inaczej.

Serena Williams APELUJE do Meghan Markle: PRZESTAŃ!

Księżna Meghan zabrała Archiego do Nowego Jorku

Wszyscy myśleli, że księżna poleciała wtedy sama, a tak naprawdę w tajemnicy zabrała swojego synka ze sobą.

Naprawdę uważam, że jest najsilniejszą – dosłownie najsilniejszą – osobą, którą znam, i najmilszą, najsłodszą. Przyleciała do Nowego Jorku z niemowlakiem, aby zobaczyć, jak gram. To pokazuje, jaką jest niesamowitą osobą i jest to tylko jedna z wielu rzeczy, które dla mnie robi. Dzwonię do niej, piszę do niej za każdym razem, gdy płacze, jestem zdenerwowana, a ona tam jest, bez względu na to, przez co przechodzi, znajduje czas – powiedziała Serena w wywiadzie dla Access Hollywood.

Dżinsy księżnej Meghan pokazały, że żona Harry’ego wraca do formy (ZDJĘCIA)

Jak widać, dla Meghan słowo przyjaźń naprawdę wiele znaczy, ale jednocześnie postąpiła tak, aby nie zostawiać synka na dłużej. Chociaż nie byłoby w tym nic złego – w końcu mógł zostać pod opieką taty.

Księżna Meghan kibicuje Serenie Williams na US Open fot. Forum/BACKGRID

Księżna Meghan kibicuje Serenie Williams na US Open fot. Forum/BACKGRID

Serena Williams

Serena Williams fot. Forum/BACKGRID