Irina Shayk (33 l.) nie należy do gwiazd, które lubią dzielić się swoim życiem prywatnym. Mimo że jej partnerem jest Bradley Cooper i oboje robią karierę w Hollywood, stornią od pokazywania szczegółów z życia osobistego.

Kolejna awantura u Bradleya Coopera i Iriny Shayk. O co tym razem?


Mam bardzo wielu znajomych, którzy dzielą się swoim życiem osobistym na Instagramie lub w mediach społecznościowych. Podziwiam to i uważam, że jest to świetne, ale myślę że każdy ma wybór. Zdecydowałam, że moje życie osobiste będzie spokojne, dlatego nazywa się to osobiste, ponieważ jest to coś dla ciebie i twojej rodziny i jestem z tego zadowolona.

– powiedziała dla Glamour UK.

Shayk i Cooper zaczęli spotykać się w 2015 roku. Ich randki przerodziły się w prawdziwe uczucie i ogromną miłość. W marcu 2017 roku powitali na świecie córeczkę Lea de Seine. Chociaż modelka pozostaje zagorzałą obrończynią prywatności córki, powiedziała coś o byciu mamą.

Przed przyjściem na świat dziecka, Irina i Bradaley stoczyli wielką awanturę


Jeden z moich przyjaciół powiedział „och ale wstawiłaś seksowne zdjęcie, teraz jesteś mamą! A ja odpowiedziałam: No i co! Myślę, że naprawdę chodzi o to, kim jesteś, kim chcesz być I kim się naprawdę czujesz. Nie wierzę, że ktokolwiek powinien się zmieniać, tylko dlatego, że jest się matką

– powiedziała.

Też tak sądzicie?

Wyświetl ten post na Instagramie.

@intimissimiofficial

Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)

Shayk pierwszy raz mówi o DZIECKU. Zdradza, czemu nie dzieli się prywatnością

Shayk pierwszy raz mówi o DZIECKU. Zdradza, czemu nie dzieli się prywatnością
Shayk pierwszy raz mówi o DZIECKU. Zdradza, czemu nie dzieli się prywatnością