34-letni Shia LeBeouf to jeden z najlepszych aktorów Hollywood swojego pokolenia. Jednak jego karierę złamały wyznania brytyjskiej artystki FKA Twigs, która oskarżyła go m.in. o świadome zarażenie chorobą przenoszoną drogą płciową i znęcanie się psychiczne. Pod koniec zeszłego roku piosenkarka złożyła oficjalny pozew przeciwko Shiai LaBeouf.

FKA Twigs oskarżyła Shia LaBeouf o PRZEMOC fizyczną i psychiczną. To było PIEKŁO

Wygnany z Hollywood

Od tamtej pory aktor zniknął z social mediów, media przestały o nim pisać, a inne gwiazdy i celebryci potępili jego zachowanie, wspierając FKA. Zarówno Shia, jak i jego prawniczy team uznają jakiekolwiek oskarżenia za bezpodstawne. Dlatego też dopiero teraz amerykańskie media zaczynają pisać o aktorze, który pół roku temu trafił na czarną listę. A wszystko z powodu tego, że pojawił się na przejażdżce rowerowej ze swoją byłą dziewczyną Mią Goth. Dyskusja rozgorzała na nowo.

LaBeouf i Goth poznali się w 2012 roku podczas kręcenia filmowego dramatu Larsa von Triera „NC-17 Nymphomaniac: Cz. II”. Mia Goth pojawiła się później w teledysku LaBeouf’a w 2014 roku. Para przeszła wielokrotne rozstania i powroty, przed ślubem w 2016 roku. Zaś w 2018 roku przedstawiciel aktora potwierdził, że para zdecydowała się oficjalnie rozstać.

„Shia i Mia wnieśli pozew o rozwód. Separacja jest ugodowa, a wszystkie szczegóły dotyczące postępowania rozwodowego pozostaną prywatne” – powiedział rzecznik aktora.

Internet zaczyna się zastanawiać czy oskarżenia FKA Twigs przeciwko aktorowi mają podstawy. Skoro po tym wszystkim jego eks, z którą związany jest od lat, postanowiła mimo wszystko do niego wrócić. Może FKA zrobiła to z zazdrości o byłą aktora? A może aktor dobrze się kamufluje? Czyżby Shia LaBeouf był niewinny?

Megan Fox po latach zdradziła, że miała romans z Shią LaBeouf

PS. Przeciwko aktorowi toczy się obecnie proces wytoczony przez byłą dziewczynę FKA Twigs, w którym twierdzi, że napastował ją seksualnie i fizycznie, pobił ją i świadomie zaraził ją chorobą przenoszoną drogą płciową. Zespół prawny LaBeouf’a zaprzeczył każdemu z roszczeń.

Shia LaBeouf i Mia Goth na rowerach fot. Backgrid USA / Forum

Shia LaBeouf i Mia Goth na rowerach fot. Backgrid USA / Forum

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów.

Shia LaBeouf przyłapany przez fotoreporterów. Fot.Forum/Backgrid USA.

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze.

Shia LaBeouf i FKA Twigs na spacerze. Fot.Forum/Backgrid USA.