FKA Twigs (34 l.) w grudniu 2020 roku pozwała do sądu Shię LaBeoufa (36 l.) za pobicie, wykorzystywanie seksualne, napaść i zadawanie cierpienia… Teraz Shia LaBeouf wyznaje, że właśnie FKA, „uratowała mu życie”.

Shia LaBeouf przeszedł na katolicyzm, wcześniej myślał o samobójstwie

Brytyjska piosenkarka oskarżyła uznanego aktora o duszenie jej, grożenie rozbiciem samochodu, w którym oboje byli, i świadome zarażenie jej chorobą przenoszoną drogą płciową. Shia LaBeouf zaprzeczył jej twierdzeniom. Wyznał wtedy, że nie jest „uprawniona do jakiejkolwiek odszkodowania, gdyż wszystko co mówi to kłamstwa”.

Teraz Shia LaBeouf przyznał, że doświadczył poważnej „zmiany perspektywy”, która sprawiła, że ​​zobaczył, że jego oskarżycielka w rzeczywistości uratowała mu życie. 

Shia LaBeouf odmieniony!

W wywiadzie opublikowanym w ostatni czwartek z biskupem Robertem Barronem, LaBeouf otworzył się na temat swojego nowego stanu umysłu.

Shia LaBeouf został ojcem, kim jest tajemnicza narzeczona?

Kiedy myślę o tym, co wydarzyło się w moim życiu w ten sposób, byłem tak zdenerwowany, tak urażony […] Chciałem wejść na Twittera i napisać te wszystkie rzeczy. Chciałem to wszystko usprawiedliwić i wyjaśnić. Teraz naprawdę widzę, że ta kobieta uratowała mi życie. Ona jest dla mnie świętą w moim życiu. Uratowała mi życie.

W desperackiej próbie stania się lepszą wersją siebie aktor przyznał, że rzucił alkohol na dobre i jest trzeźwy od ponad 1,5 roku. Aktor wyznał, że „wyruszył w podróż, która wydaje się odkupieńcza i sprawiedliwa”.

Zatem, trzymamy kciuki!

Shia LaBeouf Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

FKA twigs Fot. Old Boy’s Club / BACKGRID / Backgrid UK / Forum