Dla Snooki (27 l.) i jej przyjaciółki, JWoww (28 l.), nie ma tematów tabu. Przynajmniej nie są nimi sprawy fekalne. Ile to razy na wizji celebrytki rozmawiały o hemoroidach czy zatwardzeniach w ciąży?

Jest do bani. To znaczy, ciąża to piękna rzecz. To cud, ale ten cały proces jest irytujący i denerwujący! Te bąki, siusianie, wzdęcia, tłuszcz! Ta ciąża różni się od wcześniejszej. Lorenzo nie kopał mnie aż tak i nie chodziłam taka rozdrażniona! Oczekiwanie na dziewczynkę jest irytujące, tym bardziej, jeśli ona kopie 20 razy częściej niż Lorenzo – tak do spożycia pierwszego posiłku zachęcała w telewizji śniadaniowej Snooki.

Snooki jest naturalistką zarówno w domu na kanapie jak i przed kamerami. Co zobaczymy w odcinku jej show, w którym gwiazda wychodzi za mąż?

Panna młoda ubrana w suknię ślubną nagle z przerażeniem łapie się za okolice swoich pośladków, po czym oddycha z ulgą i zaznacza, że właśnie „wypuściła mniejsze zło”…

Widocznie zrobienie reality show bez poruszania fatalnych tematów fekalnych graniczy z cudem. Jednak nie oszukujmy się – Ekipa z New Jersey to nie miejsce dla dam..

Snooki puszczała bąki w sukni ślubnej

Snooki puszczała bąki w sukni ślubnej