27-letnia Snooki dorobiła się okrągłych 4 milionów na… upijaniu się, przeklinaniu, biciu i puszczaniu gazów w Jersey Shore. Za jeden odcinek programu gwiazda zgarnia aż 150 tysięcy dolarów. Oczywiście, nie jest to jedyne źródło dochodów przyjaciółki JWoww – Snooki jako rasowa bizneswoman ma… własna linie skąpej odzieży.

Co słychać u skandaliki? Dzisiaj Snooki jest mamą dwóch słodkich brzdąców – Giovanny i Lorenzo. Niestety maluchów celebrytki nie zobaczymy już na jej instagramie. Po fali hejtu pod zdjęciami dzieciaków Snooki wydała oświadczenie:

Niestety, nie będę już zamieszczać żadnych zdjęć moich dzieci na Instagramie. Zbyt wiele jest niewłaściwych i obrzydliwych komentarzy, które nie powinny być kierowane pod adresem moich dzieci. Poza tym nie potrzebuję, żeby obcy ludzie mówili mi, jak mam się zajmować moimi dziećmi, na przykład pouczali mnie na temat treningu czystości. Przepraszam fanów, którzy doceniali fotki moich dzieci, ale nie będę się z tym zmagać.

Ostatnio gwiazdka bawiła się na imprezie Chippendalesów w Las Vegas. Podobno za pojawianie się na ściance zgarnęła 50 tysięcy. Praca marzenie?

&nbsp

Snooki w otoczeniu samych ciach (FOTO)

Snooki w otoczeniu samych ciach (FOTO)

Snooki w otoczeniu samych ciach (FOTO)

Snooki w otoczeniu samych ciach (FOTO)