A było tak pięknie! Joe Jonas (34 l.) i Sophie Turner (27 l.) rozwodzą się po 4 latach małżeństwa. Joe Jonas z Jonas Brothers podobno spotkał się ze swoim prawniczym teamem z okolic Los Angeles, a także zatrudnił adwokata specjalizującego się w sprawach rozwodowych, „Joe rozważa najlepsze opcje na swoją przyszłość”, podaje źródło.

Jesteście jak Joe Jonas i wstrzykujecie sobie wypełniacze?

Para, która ma dwójkę dzieci, od 6 miesięcy doświadcza „poważnych problemów” w swoim związku. A według doniesień przez ostatnie 3 miesiące Jonas opiekował się ich małymi dziećmi „prawie przez cały czas”, nawet podczas tras koncertowych z braćmi Nickiem Jonasem i Kevinem Jonasem.

Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się

A jeszcze w zeszłym miesiącu widziano Sophie Turner tańczącą w tłumie na stadionie Yankesów podczas wieczoru otwarcia trasy Jonas Brothers. Jednak od tego czasu aktorka „Gry o tron” najwyraźniej nie pojawiła się na żadnym koncercie.

Joe Jonas reklamuje wypełniacze, „Bądźmy otwarci i szczerzy”

A Joe Jonas był widziany bez obrączki w Dallas i w kolejnych miejscach trasy koncertowej jego zespołu. Para sprzedała także swoją rezydencję w Miami w sierpniu tego roku, zaledwie rok po jej zakupie.