Rozwód Joe Jonasa (34 l.) i Sophie Turner (27 l.) nabiera rozpędu. To będzie długa batalia sądowa, gdyż właśnie Sophie Turner złożyła do sądu dokumenty i pozywa swojego niedługo byłego męża m.in. o nielegalne przetrzymywanie ich dzieci w Nowym Jorku. To będzie trudny proces gdyż obejmuje 3 odrębne jurysdykcje i 2 różne systemy prawne (USA i Wielka Brytania).

Sophie Turner nie do poznania. Widziana pierwszy raz od pozwu

Joe Jonas złożył pozew o rozwód na Florydzie na początku tego miesiąca, natomiast Sophie Turner złożyła w ostatni czwartek w Nowym Jorku pozew o „bezprawne zatrzymanie dzieci”. Aktorka podobno planuje również złożyć oddzielny pozew w Wielkiej Brytanii.

Joe Jonas pozwany przez Sophie Turner

Turner złożyła pozew w sądzie na Manhattanie, prosząc o „natychmiastowy zwrot” ich 2 córek – 3-letniej Willi i rocznej córki (jej imię nie zostało jeszcze podane do publicznej wiadomości).

Hollywood w szoku, Turner i Jonas rozwodzą się po 4 latach

Aktorka twierdzi, że „bezprawne zatrzymanie” rozpoczęło się 20. września, kiedy Jonas zatrzymał paszporty dzieci, aby nie mogły opuścić Stanów Zjednoczonych. Sophie Turner aktualnie nagrywa nowy film w Europie.

Ojciec jest w posiadaniu paszportów dzieci […] Odmawia zwrotu paszportów Matce i odmawia wysłania dzieci z matką do Anglii.