Plotka głosi, że Sophie Turner (27 l.) nie opłakiwała swojego męża Joe Jonasa zbyt długo. Po babskich wieczorach z Taylor Swift, wypadach na miasto z Blake Lively, przyszedł czas na randkowanie. Sophie Turner została przyłapana na całowaniu się z pewnym arystokratą w Paryżu. Zatem kim jest Peregrine „Perry” John Dickinson Pearson (29 l.)?

Prawdziwy powód rozwodu Turner/Jonas zaskakuje

Według doniesień aktorkę przyłapano podczas pocałunku w biały dzień w Paryżu. Naoczni świadkowie donieśli dziennikowi The Sun, że Turner i Pearson rzekomo „dużo rozmawiali i śmiali się serdecznie” przed pocałunkiem.

Potencjalny nowy romans aktorki trafia na „jedynki” serwisów plotkarskich niemal miesiąc po tym, jak ona i Jonas osiągnęli porozumienie w sprawie tymczasowej opieki nad córkami Willą i Delphine.

Kim jest Peregrine „Perry” John Dickinson Pearson

Pearson jest spadkobiercą 4. wicehrabiego Cowdray, hrabstwa w Sussex, które jego ojciec, Michael Orlando Weetman Pearson, przejął w 1995 roku. Wcześniej pracował w produkcji filmowej. Jego rodzice rozstali się w sierpniu 2023 roku.

Sophia Turner nie do poznania

Marina i Michael Pearson mają 5-kę dzieci. Elizę, Emily i Catrinę. Perry, najstarszy syn i dziedzic, urodził się w październiku 1994 roku, a jego młodszy brat Montague przyszedł na świat trzy lata później.

Peregrine Pearson pracuje w nieruchomościach i w przyszłości ma odziedziczyć imperium rodziny Pearsonów, które jest jedną z największych na świecie firm edukacyjnych i wydawców książek. Wartość jego rodzinnego majątku szacowana jest na ponad miliard złotych.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: