26-letnia Kasia Sowińska będzie nową twarzą MTV. Ma prowadzić program rozrywkowy, który emitowany będzie od 12 lutego – „Play MTV\”. Całość utrzymana jest w klasyce late night show, a tematyka obejmie plotki i ploteczki oraz śmieszne gagi nadesłane przez widzów. Zobaczymy również gości ze świata rozrywki, kreskówkę \”Happy Tree Friends\”, a także niedostępne nigdzie indziej teledyski. Tak więc próba generalna niedługo.

Ponoć rekrutacja nie była problemowa – zwyciężczyni okazała się być bezkonkurencyjna, w tyle zostawiając 5 innych kandydatek, które dotarły do finału eliminacji.

Jej poczucie humoru i niebanalna osobowość spodobały się producentom i widzom, pisze Vipnews.pl

Sowińska ma już spore doświadczenie w świecie showbiznesu. Przez pięć lat była modelką, chodziła po wybiegach Paryża, Londynu i Los Angeles. W Polsce dała o sobie również znać w serialu \”Kryminalni\” oraz \”Królowie Śródmieścia\”. Uwielbia muzykę, w szczególności Madonnę.

– Program „Play MTV” to dla mnie spore zaskoczenie, ale również wyzwanie. Nie spodziewałam się, że to właśnie ja go poprowadzę. Cieszy mnie, że będziemy w nim robić oraz pokazywać rzeczy, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego w MTV. Jednym słowem – będzie fajnie i rock`n`rollowo! – obiecuje Kasia.

Cóż, świeżo upieczona prezenterka ma już niemal pewną wierną widownię (przyznajmniej tę męską). Naszym zdaniem brakuje jeszcze dobrej stylistki. Czapa na zdjęciu ma jednak pewien urok, bo mimochodem kojarzy się z beztroskimi zjazdami na sankach. Dlatego nie zamierzamy wspominać o jej wątpliwych walorach estetycznych. Zawsze to w końcu dobre wyjście, kiedy nie miało się czasu na układanie włosów. I zdecydowanie \”mniejsze zło\” w porównaniu z odsłanianiem piersi.