Anna Lewandowska przebywa znowu w Warszawie i intensywnie pracuje. Dzisiaj miała sesję zdjęciową dla swojego cateringu „Supermenu by Ann”. Pochwaliła się na story nagraniami z sesji. Widzimy, że na planie panuje wesoła atmosfera.

Anna Lewandowska w ubraniach z ZARY

Anna Lewandowska poprawia swoje zdjęcia? Internauci dostrzegli różnicę

Podczas jednego z nagrań jej najlepsza przyjaciółka Aleksandra Dec odwraca się plecami do kamery i pokazuje przez przypadek metkę z ZARY. Na swoim instastory mówi, że wie o metce i to jest normalne podczas sesji zdjęciowych, a w tle Ania Lewandowska pokazuje, że też ma metkę:

Wiem, że mam matkę na plecach, bo dostaje milion takich wiadomości. Zazwyczaj na sesjach ma się coś z metkami – śmieje się Ola

Nagranie zobaczyła stylistka Karolina Domaradzka i napisała, co o tym sądzi. Zdradza, że jeśli mają na sobie metki, to znaczy, że po sesji zwrócą ubrania do sklepu.

W Polsce bardzo często od stylisty oczekuje się, żeby ten skompletował garderobę na potrzeby danego zlecenia, dlatego większość reklam w TV i nie tylko to zestawy ubrań z ZARY i H&M, za które zapłacił stylista i które po sesji/nagraniu musi zwrócić do sklepu (to dlatego polski stylista kojarzy się z wielką torbą z IKEI, bo musi mieć, gdzie pomieścić kilogramy tych ciuchów, które będzie musiał zwrócić. Takich stylistów rozpoznają też pracownicy sieciówek, którzy widząc delikwenta wracającego z ciuchami do zwrotu, nie mają ochoty go obsługiwać i uciekają przed nim na zaplecze sklepu – pisze Domaradzka.

 

 

Anna i Robert Lewandowscy podjęli WAŻNĄ decyzję. Szykują się zmiany w ich życiu

Na kolejnym story tłumaczy, że wielu stylistów nie chce pracować ze znanymi osobami, a Ci, którzy współpracują, myślą, że gwiazda otworzy im furtkę do kariery, a tak nie jest.

Stylistę w naszym kraju nadal traktuje się jak pionka, nikogo kim wypadałoby sobie zawracać głowę i kogoś, kto gotów jest wydać swoje własne pieniądze, żeby w ogóle dostać robotę. A teraz Anna Lewandowska w sweterku z ZARY, który zaraz pójdzie do zwrotu – pisze stylistka.

Anna Lewandowska dawno nie dodała TAKIEJ fotki. „Wszystko przede mną”