Doda (36 l.) jest prawdziwą weteranką w polskim show-bizie. W 2002 roku piosenkarka wystąpiła w „Barze”, wtedy też zainteresowały się nią raczkujące wówczas media plotkarskie. Pamiętamy ją wtedy w platynowym blondzie, tipsach i miniówkach.  Z czasem zaczęła odchodzić od różu i tandety, zamieniając się w największą seksbombę w Polsce. Z kolei po ślubie z Emilem Stępniem według wielu fanów przemieniła się w damę. Jako jedna z nielicznych artystek w Polsce mocno eksperymentowała ze swoim stylem.

Styl Dody

WOW! Doda zmienia STYL? Na nowych zdjęciach wygląda trochę jak… Anna Lewandowska

Doda dzisiaj opublikowała kolejne zdjęcia z sesji na dachu, gdzie pozuje w lateksowej sukience, kozakach i płaszczu. Wygląda, jak dziewczyna Matrixa. Trochę opowiedziała o swoim stylu i o początkach swojej kariery.

Wspomina, że kiedy zaczynała karierę 20 lat temu, wszystkie stylistki wielkich czasopism próbowały ją za wszelką cenę zmienić:

Przyrzekam, że za każdym razem kiedy zapraszano mnie na okładkę magazynu, zawsze niby pod pretekstem „Pokażmy Dodę z innej strony” słyszałam:  to nie jest na czasie, jak ona się nosi, ale kicz. Próbowano zdjąć moje ulubione Bransoletki, moje amulety, piłować moje paznokcie, zrywać Rzęsy, ściągać charakterystyczne dla mnie symbole. Odrzeć mnie z mojego stylu i integralnych dla mnie rzeczy określających wtedy mnie. Nigdy na to nie pozwoliłam twierdząc: skoro wiecie,że moja osoba sprzeda Wam cały nakład,to uszanujcie mój sposób wyrażania siebie, bo właśnie dlatego to wy zapraszacie mnie, nie ja proszę was – pisze artystka. 

Wystrojona Doda na romantycznej kolacji. Postawiła na seksowną kreację

Podkreśla, że zrobiła tylko jeden wyjątek dla magazynu „Pani”, ale pod warunkiem, że zostawią jej amulety: „i nie obchodziło mnie ze „muszelki nie pasują do sweterka!”.

Do dnia dzisiejszego krążą plotki jak ciężko było ze mną na sesjach, jak butna byłam, jak niektóre stylistki musiały się ze mną kłócić i że praca ze mną oczywiście nie należała do najłatwiejszych. Ja bym to nazwała konsekwencją i autentycznością. Za to kochali mnie moi fani i tego od zawsze ich sama uczyłam. Na większości sesji widziałam te przewracanie oczami – przecież to jest zabawa modą i stylem! Daj sobie przetłumaczyć, że nie wygląda to dobrze! no cóż…faktycznie mogłam zostać każdym, ale wybrałam bycie sobą. Mimo ze w 50 proc słyszałam pracujemy z nią ostatni raz TO zrobiłam ponad 100 okładek i odniosłam sukces! dziś wiele z tych stylistek to moje kolażanki,które zrozumiały , że coś co NIGDY NIE WYCHODZI Z MODY – TO BYCIE SOBĄ. Dziś również nosze, co mi sie żywnie podoba! JEDYNE CZEGO MI NOSIĆ NIE WYPADA , TO CIĘŻARU OCZEKIWAŃ INNYCH LUDZI – tłumaczy artystka.

Pod zdjęciem pojawił się komentarz: „Na ostatnim zdjęciu wyglądasz trochę jak Rozenek„. Inni internauci również przyznali rację.

Ciesze się, że mogę być inspiracją dla innych – odpisała Rabczewska.

Doda pokazała zdjęcie prosto od fryzjera. Zaszalała z metamorfozą włosów?

Wielu internautów zarzucało Małgorzacie Rozenek, że po ślubie z Radosławem Majdanem próbuje się upodobnić do Dody. Chyba wszyscy pamiętamy jej występ na ramówce TVN-u?

Małgorzata Rozenek-Majdan. Fot. Podlewski/AKPA

 

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan. Fot. Kurnikowski/AKPA