Rosie Huntington-Whiteley (32 l.) znana jest z tego, że pasjonuje się modą. Jak przystało na naczelną fashionistkę, Rosie doskonale wie jakie są najgorętsze trendy sezonu. Tym razem modelka wybrała się na spacer po ulicach Nowego Jorku i wyglądała pięknie jak zawsze. Największą uwagę skupiła jednak jej twarz, która wydaje się za bardzo wyprasowana.

WPADKA z NAGIM biustem Rosie Huntington-Whiteley na placu zabaw (ZDJĘCIA)

Rosie Huntington-Whiteley w idealnym zestawie na jesień

Rosie jest w długoletnim związku z Jasonem Stathamem, spotykają się od 2010 roku. Para doczekała się synka, który urodził się w 2017 roku. Dwulatek ma na imię Jack. W czerwcu modelka udzieliła wywiadu magazynowi Harper’s Bazaar, w którym szczerze opowiedziała jak macierzyństwo wpłynęło na jej pewność siebie.

Odkąd zostałam mamą, poczułam się o wiele bardziej pewna siebie. Takie doświadczenie zmienia życie – powiedziała modelka

Stylizacje Rosie są zazwyczaj klasyczne i stonowane. Huntington-Whiteley zaprezentowała się w eleganckiej sukience do kolan, w kolorze bakłażanowym. Do sukienki modelka dobrała beżową torebkę, która jest hitem sezonu. Torebka pochodzi z domu mody Bottega Veneta i za ten model trzeba zapłacić około 12 tysięcy złotych! Szpilki Rosie również są od Bottega Veneta i kosztują prawie 10 tysięcy! Największą uwagę jednak przyciągała twarz modelki, która wygląda na bardzo naciągniętą i wyprasowaną. Myślicie, że w tym wieku Rosie potrzebuje takich zabiegów „upiększających”?

Rosie Huntington-Whiteley

Fot.FORUM/Backgrid USA

Rosie Huntington-Whiteley

Fot.FORUM/Backgrid USA

Rosie Huntington-Whiteley

Fot.FORUM/Backgrid USA

Rosie jest klasyczną pięknością?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rosie Huntington-Whiteley pokazuje co znaczy modna mama!

Rosie Huntington-Whiteley wypoczywa z mężem i synem na spacerze

Ile czasu mija zanim Rosie Huntington-Whiteley zrobi selfie idealne?

Rosie Huntington-Whiteley

Fot.FORUM/Backgrid USA

Sonda

poll-violet

Co się dzieje z twarzą Rosie Huntington-Whiteley?Aktorka przesadziła z wypełniaczami?

1
Rosie Huntington-Whiteley

Ma dopiero 32 lata, powinna zastopować z wypełniaczami

2
Rosie Huntington-Whiteley

Nieee, wygląda pięknie i elegancko jak zawsze!