Suri już nie pcha palca do buzi

612 612

Suri Cruise jest już niewątpliwie gwiazdką. Jeśli nawet nie gwiazdą pełnego formatu, to na pewno bohaterką tabloidów i portali o celebrytach. Nie ma dnia, żeby paparazzi nie zrobili jej kilku fotek – mniej lub bardziej słodkich.

Tym razem dziewczynka bez słów pokazała, jak traktuje zainteresowanie swoją osobą.

Oczywiście, że zrobiła to nieświadomie. Ale efekt był naprawdę zabawny.

Foto

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

57 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Rozwydrzone dziecko!

pewnie nauczyła sie tego w domku:)

he he he dobra jest:)

dobre, dobre 😀

Bez komentarza xD

to moja dziewusia ,po czym krzysztow Ibisz mój mąż mnie zgwałcił podskakiwał nad moimi cyckami a i mi dawał fiuta żebym go lizała bylo cudnie ON MA NIEZLEGO FIUTA

narazie jest śliczna,ale jestem ciekawa,jak będzie wyglądać,kiedy podrośnie ;]

urocza jest 😉

Corz brzydsza ta A jescze pół roku temu była tak śliczna

Jest chyba jedyną gwiazdą, której to uchodzi bezkarnie. Wreszcie ktoś pokazał paparazzim, co powinni zrobić 😉

Co dziecko! Hehehe xD

hehehehe niezle;)

jaka kolesiówa:) ona jest słodka.

Suri jest potwornie brzydka,noszona jak księzniczka w złotych bucikach ,w niczym nie ptrzypomina urwisów Brangeliny norlanych dzieciaków ,cieszacych się dzieciństwem..

taa… uczy się od rodziców ;>

słodki maluch;))

Uuuuuuu nadchodzi demoniczna Suuuuuriiiii…bójcie się !!!

wy ciagle gadacie o tej suri kim ona jest zadna gwiazda małym dzieckiem a wy z niej robicie jakas gwiazde wielka

do dziecko ma pomalowane paznokcie…i to jeszcze na czerwono…fuj ;/

Azura, 10-11-08, 18:21 napisał(a):Zapewne tatuś ją nauczył:/raczej paparazzi.dzieci w tym wieku kopiuja gesty myslac, ze to taka zabawa.pewnie pokazywali je palec i rownoczesnie zartowali ze to niby takei smieszne, zeby tylko strzelic fotke

Zapewne tatuś ją nauczył:/

hehe już mała fakera im pokazuje i bdb 😉

ale brzydkie to dziecko

Fajny dzieciak. Szkoda tylko, że tak rzadko ubierają ja w kolorowe ubranka. Dziecko w czerni, szarosciach i granacie wygląda smutno i jakoś dziwnie.

haha :Dale troche wspolczuje jej ..

to samo mają dzieci brangeliny, wiecznie na okładkach gazet

zapewne fotografowie sami jej tak pokazywali, majac nadzieje, ze spapuguje gest i beda mieli fotke.

Biedna Katie,wygląda coraz gorzej.

postawcie sie w miejscu tej dziewczynki. od małego jakieś pitole z aparatem za nią biegają, milony ludzi ogląda jej zdjęcia. jakiś koszmar. -.-

Ależ ona brzydka i chyba ma pomalowane oczy grubą, czarną kredką – koszmar !!!!!

jak dla mnie sliczna dziewczynka.

świadomie czy nieświadomie dziwnie to wygląda.

gość, 10-11-08, 09:35 napisał(a):za krótko ja obcieli była taka słodziutka a teraz wyglada troche smiesznie no na tej fotce w czerwonej sukience jest urocza a na tej drugiej wyglada gorzej

ona sie po nosie drapała…

Brawo Suri!!!

hahahaa. Pewnie tatuś nauczyła do ochrony przed ufo xD

to dziecko jest BRZYDkie Shiloh jest duuużo ladniejsza jak aniołek i diabełek, albo Omen

hahah, a może świadomie? ;d

zrobili z dzieciaka towar na okładki. rodzice. a nie próbują ochronić dziecka przed pasożytami, bo nie wierzę w to, że z tyloma pieniędzmi, dziecko nie mogłoby mieć zapewnionego spokojnego dzieciństwa. a tak jest produktem. smutna jej przyszłość, bo od tych błysków fleszy jeszcze jej się poprzestawia coś w głowie i wyrośnie Suri z problemami.

ten bachor jest okropny!!! wyglada jak skrzyzowanie chinki, przympomina mi takie rozne male dziwne dziewczynki z horrorow! jak ja nauczyli pokazywac fuckera to zobacza jaka mala s.u.k.a. bedzie pozniej!!!

znowu ta suri pochlastac ja nozem to zrozumie bydlak jeden , co to ze imie w ogole

Jesteście pewni, że nieświadomie? ;p;p

skad wiecie ze nieswiadomie 😉

Nie wiem czym to może być spowodowane ale to napewno nie groźne

pewnie mamusia ją tego nauczyła.

Haha. xD Dobre. 😀

Ooo, Suri robi się niegrzeczna? :DW dodatku – Katie wygląda paskudnie…

za krótko ja obcieli była taka słodziutka a teraz wyglada troche smiesznie

Uwielbiam ją!!!!!:)))))

DZIECKO SIE PO NOSIE PODRAPAŁO A DZIENNIKARZE JUZ SZALEJA…