Katie Holmes i Jamie Foxx byli parą przez 5 lat. Aktorka po rozwodzie z Tomem Cruise’m przez długi czas ukrywała swój nowy związek – dopiero niedawno wyszło na jaw, że byli parą, a nie tylko dobrymi przyjaciółmi, gdy pokazali się razem na imprezie Pre-Grammy w Nowym Jorku na początku roku.

Co takiego Tom Cruise zrobił Katie Holmes, że tyle lat ukrywała nowy związek

W ostatnich dniach aż huczy od plotek, że się rozstali. Podobno Jamie zdradzał Katie przez lata, a dodatkowo nie chciał pokazywać się z nią publicznie, mimo że już wszyscy wiedzieli o ich związku.

Katie miała nadzieję, że ich pierwsze wspólne wyjście zapoczątkuje kolejne. Jamie chciał jednak ukrywać ten związek, był widywany z innymi kobietami. W tej kwestii się nie zgadzali – donosi źródło mirror.co.uk.

Jak podaje źródło, rozstanie tej dwójki przebiegło w spokojnej atmosferze. Ponoć nie doszło między nimi do kłótni.

Katie zadzwoniła do Jamiego, by powiedzieć mu, że nie może tkwić w takiej relacji. Aktor nie ukrywał, że jest mu przykro. Choć dla niej zakończenie tej relacji było bolesne, nie miała wyboru.

Katie Holmes była przerażona, gdy Jamie złożył jej taką propozycję

W zeszłym roku para została przyłapana przez paparazzi na romantycznym spacerze na plaży. Szkoda, że to się tak skończyło?

ZDRADY i KŁAMSTWA - tak wyglądał związek Katie Holmes i Jamiego Foxx'a?

ZDRADY i KŁAMSTWA - tak wyglądał związek Katie Holmes i Jamiego Foxx'a?