Paparazzi podpatrywali Katie Holmes (40 l.) i Jamiego Foxxa (51 l.) podczas wyjścia na kolację. Jest chemia!

Katie Holmes i Jamie Foxx na randce trzymają się za ręce

W poniedziałek wieczorem paparazzi robili zdjęcia Katie Holmes i jej chłopakowi, Jamiemu Foxx. Para wybrała się na randkę w towarzystwie córki aktora, Corinne.

Katie i Jamie szli trzymając się za ręce. Aktorka była w dżinsach i trenczu, jej chłopak postawił na sportowy styl. Oboje byli w dobrych humorach – uśmiechali się i trzymali za ręce.

Suri Cruise, córka Katie Holmes, targa walizki na lotnisko (ZDJĘCIA)

Holmes i Foxx spotykają się od kilku lat, ale unikają wspólnych publicznych wystąpień i ostentacyjnych deklaracji miłości. Wolą pielęgnować związek z dala od mediów. Informatorzy twierdzą, że Jamie unika robienia medialnej szopki także z szacunku dla swoich dzieci z poprzednich związków. Jego związek z Katie jest poważny i dojrzały. Para nie potrzebuje atencji mediów, by układać sobie fantastyczną relację.

Szok! To DLATEGO Tom Cruise NIE chce zobaczyć się z córką!

Zresztą – biorąc pod uwagę wszystkie doświadczenia gwiazd z okładkami, wspólnymi sesjami i plotkami podsycanymi przez same gwiazdy, które potem kończyły się rozwodami i publicznym praniem brudów, mamy wrażenie, że taktyka Jamiego i Katie jest w stu procentach słuszna.

Katie Holmes i Jamie FOxx idą rzymając się za ręce Katie Holmes i Jamie FOxx idą rzymając się za ręce
Katie Holmes i Jamie FOxx idą rzymając się za ręce Katie Holmes
Katie Holmes Katie Holmes Jamie FOxx