Suri Cruise (12 l.), córka Toma Cruise’a i jego byłej żony, Katie Holmes, na oczach mediów wyrosła na nastolatkę. Obserwowana przez paparazzi odkąd tylko przyszła na świat, dziś córka gwiazdorskiej pary jest już dużą dziewczyną. Jeśli chodzi o urodę, coraz bardziej przypomina swego ojca!

W jakim wieku jest Suri Cruiuse, córka Toma Cruise’a i Katie Holmes?

Suri urodziła się 18 kwietnia 2006 roku w Santa Monica. Oznacza to, że w kwietniu 2019 roku dziewczynka skończy 13 lat. Od kilku lat Suri wychowywana jest przez mamę. Ojciec nie utrzymuj z nią bliższych relacji.

Suri Cruise będzie miała nowego tatę?

Plotkarskie media piszą, że zabrania mu tego jego sekta – Tom jest scjentologiem. Katie Holmes spędza z córką każdą wolną chwilę. Dba o to, by jej dziecko spędzało czas w wartościowy sposób, zapewnia jej zajęcia dodatkowe, zabiera na zakupy, do cukierni i na wspólne wycieczki.

Suri z mamą na greckiej wyspie Lesbos wśród uchodźców

Ostatnio Katie Holmes zaangażowała się w działalność charytatywną. Podobnie jak Angelina Jolie aktorka zabrała swoje dziecko, gdy leciała do obozu uchodźców. I tak Suri z mamą wylądowały na greckiej wyspie Lesbos, gdzie powstał obóz dla imigrantów.

Nie zgadniecie, co Suri Cruise zażyczyła sobie od Mikołaja

Na zdjęciach robionych przez paparazzi widać, że Suri nie jest już małą dziewczynką. Jest coraz wyższa i… chyba coraz bardziej podobna do ojca.

Suri – znaczenie imienia

Kiedy Suri przyszła na świat, jej rodzice opublikowali specjalne oświadczenie. Pisali w nim o wielkiej radości, jaką sprawiły im narodziny dziecka. Podali też źródło imienia, jakie postanowili nadać dziewczynce. CO więc oznacza „Suri”? Cruise i Holmes twierdzili, że imię ich córeczki pochodzi od hebrajskiego słowa „księżniczka” lub perskiego wyrażenia „czerwona róża”.

Suri Cruise nie widziała ojca przez 540 dni?

Wokół imienia Suri powstało też sporo żartów, ponieważ – o czym nie informowali oczywiście rodzice dziecka – Suri w języku japońskim oznacza kieszonkowca, a we francuskim – „kwaśny”. Pozostańmy jednak przy tłumaczeniu Katie i Toma – Suri to po prostu księżniczka. Albo czerwona róża.

Suri Cruise Katie Holmes i Suri Cruise
Katie Holmes i Suri Cruise Suri Cruise
Suri Cruise Katie Holmes i Suri Cruise