Vanessa Hudgens (34 l.) zamieniła aktorka (31-letniego Austina Butlera) na baseballistę Cole’a Tuckera (26 l.) i chyba słusznie. Vanessa Hudgens właśnie przyjęła zaręczyny od sportowca i wygląda na bardzo szczęśliwą. W social mediach pochwaliła się swoim ogromnym diamentem.

Vanessa Hudgens i Lizzo w tym samym bikini. Jak wypadły?

Vanessa Hudgens i Cole Tucker podobno zaręczyli się już pod koniec zeszłego roku, jednak dopiero teraz pokazali światu ich decyzję. Kilka godzina temu aktorka potwierdziła plotki o zaręczynach na Instagramie.

„TAK. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi”, Hudgens podpisała zdjęcia z oświadczyn, które najwyraźniej miały miejsce w Paryżu.

Vanessa Hudgens zaręczona z Colem Tuckerem

Źródła poinformowały TMZ w zeszłym miesiącu, że para przenosi swój związek na wyższy poziom po dwóch latach randkowania. Vanessa Hudgens i Cole Tucker po raz pierwszy wywołali plotki o romansie w listopadzie 2020 roku po tym, jak zauważono ich trzymających się za ręce w Los Angeles.

Mega zgrabna Vanessa Hudgens wypina się na plaży

Vanessa Hudgens ujawniła, że to ona wykonała pierwszy ruch po pierwszym spotkaniu z bejsbolistą Colorado Rockies.

Jeśli czegoś lub kogoś chcę, idę za nim. Całkowicie po prostu wślizgnąłem się w jego DM (prywatne wiadomości) i powiedziałam: „Hej, miło było cię poznać”. Myślę więc, że nie ma wstydu w zrobieniu pierwszego kroku, wyznała w rozmowie z Drew Barrymore.