Mówi się, że Sylvester Stallone (76 l.) został całkowicie „zaskoczony” przez żonę Jennifer Flavin (54 l.), która złożyła pozew o rozwód. Przyjaciele rodziny są także w szoku, wyznając, że nawet po 25 latach małżeństwa wyglądali razem na „tak szczęśliwych” jeszcze kilka tygodni temu.

3 córki Sylvestra Stallone na czerwonym dywanie

Gwiazda „Rambo” już niedługo będzie się chwalił premierą swojego nowego serialu w Paramount Plus pt. „Tulsa King”. Bliskie rodzinie osoby twierdzą, że Falvin była stale na planie i wyglądali na zadowolonych. Podobno Stallone był w Oklahomie, kiedy dokumenty rozwodowe zostały złożone 18 sierpnia, a źródła podały, że był zszokowany wiadomością.

Nie mógłbyś pomyśleć o milszej parze… Odwiedzała go w Oklahoma City, gdzie kręci nowe show. Wyglądało to tak, jakby wszystko było między nimi świetnie. Nie mam pojęcia, co się stało – wyznało źródło Page Six.

Jennifer Flavin zostawia Sylvestra Stallone

W swoim pozwie rozwodowym złożonym w Palm Beach na Florydzie, gdzie para ma dom, małżonka Stallone’a twierdzi, że ​​jej mąż „zaangażował się w celowe rozproszenie, uszczuplenie i/lub marnowanie majątku małżeńskiego” i zażądała, aby Stallone’owi nie wolno było sprzedawać ani przenosić żadnych aktywów w trakcie postępowania rozwodowego.

Sylvester Stallone zamienił tatuaż żony na wizerunek psa

„To takie śmieszne, nie mam pojęcia, dlaczego prawnicy Jennifer umieścili to w pozwie rozwodowym, to tylko czyste kłamstwo. Sly nie sprzedał tyle co T-shirt!” Przedstawiciel Stallone wydał oficjalne oświadczenie w jego imieniu: „Kocham moją rodzinę. Polubownie i prywatnie zajmujemy się tymi osobistymi sprawami”.

Według przyjaciela aktora i laureata Oscara zamiarem Sylwestra Stallone było uzgodnienie sprawy z żoną. Teraz nie wiadomo, co się stanie, ponieważ była modelka postanowiła wszystko upublicznić.

Tymczasem serwis plotkarski TMZ poinformował, że para rozstała się po wielkiej kłótni o psa. Mówi się, że 76-letni Stallone chciał nowego Rottweilera jako „ochrony dla swojej rodziny”, ale Flavin podobno nie chciała kolejnego zwierzaka. To rzekomo doprowadziło do niezwykle gorącej kłótni, która doprowadziła do sprzeczki o inne rzeczy.

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin Fot. BONI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 

Sylvester Stallone Fot. Andrew Sims / News Licensing / Forum

Fot. Forum