Sylwia Grzeszczak (31 l.) jest jedną z gwiazd, która w mediach skupia się przede wszystkim na swoje karierze.Grzeszczak nie należy do wylewnych osób, bardzo rzadko wypowiada się publicznie na temat prywatnego życia. Za to Grzeszczak jest bardzo aktywna na Instagramie. Udostępniła nowe zdjęcie, które różni się od pozostałych. Sylwia tym razem postawiła na naturalny look – a fani nie mogli przestać komplementować artystkę.

Sylwia Grzeszczak jak królowa w dwóch sukniach od polskich projektantek na gali Miss Polski (ZDJĘCIA)

Sylwia Grzeszczak bez makijażu i w nieułożonych włosach

Sylwia Grzeszczak cały czas eksperymentuje z wyglądem. Jakiś czas temu pożegnała swoje ciemne włosy, na rzecz jasnych blond pukli. Artystka przyzwyczaiła fanów do swoich długich włosów, i to też postanowiła zmienić. Sylwia na wiosnę wprowadziła trochę zmian w wyglądzie i skróciła włosy.

Sylwia Grzeszczak w Sopocie odsłoniła BRZUCH – plotkowano, że jest w CIĄŻY

Grzeszczak przyszło świętować swoje urodziny w czasie światowej pandemii spowodowanej koronawirusem. Artystka otoczona jest najbliższymi osobami, ale nie zapomniała podziękować fanom za życzenia, przy okazji pokazała się z zupełnie innej strony.

Sylwia zazwyczaj stawia na dopracowany wizerunek. Dba, by mieć zrobiony makijaż i włosy, a w domu stawia na wygodę i naturalność. Grzeszczak pokazała, jak wygląda bez grama makijażu. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo młodzieńczo i świeżo – a fanom ten widok przypadł do gustu.

Kochani jeszcze raz z całego serca dziękuję Wam wszystkim za piękne życzenia ! Kocham Was bardzo mocno i cieszę się że Was mam! To piękne móc świętować razem 31 urodziny – napisała Grzeszczak

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo życzeń w stronę artystki, ale również komplementów zachwalających jej naturalny wygląd.

Przepięknie wygląda pani bez makijażu

No i normalna liberowa dziewucha..!!!!! Nie wypucowana jak jajka na wielkanoc….LUBIĘ TO….

Taka naturalna najpiękniejsza – czytamy

A Wy, czego życzycie Sylwii Grzeszczak?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nowa fryzura Sylwii Grzeszczak! Wokalistka wygląda zupełnie inaczej (FOTO)

Sylwia Grzeszczak została BLONDYNKĄ

Sylwia Grzeszczak jest w DRUGIEJ ciąży! Ona i Marcin Liber Piotrowski znów zostaną rodzicami

Sylwia Grzeszczak i Liber razem na ściance - para chroni swoją prywatność.

Sylwia Grzeszczak, Liber, fot. Kurnikowski/AKPA

Sylwia Grzeszczak w sukni a'la księżniczka na imprezie branżowej.

Sylwia Grzeszczak, fot. Krzemiński Jordan/AKPA