We wrześniu 2023 roku internet obiegła smutna informacja. Sylwia Grzeszczak i Liber ogłosili rozstanie po 9 latach małżeństwa. Muzycy wydali wspólne oświadczenie. Zapewnili w nim swoich fanów, że pozostają w przyjacielskich relacjach – przede wszystkim ze względu na swoją córkę, 8-letnią Bognę.

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę! Czy Bogna pójdzie w ślady mamy?

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie – oznajmili we wspólnym komunikacie.

Joanna Ibisz wyznaje, kto chciał, a kto nie chciał dziecka: „Krzysztof nie robi się młodszy…wbrew temu, co wszyscy myślą”

Sylwia Grzeszczak i Liber mimo rozpadu związku wciąż tworzą razem

I choć mnóstwo znanych osób nie raz zapewniało chęć utrzymania przyjaznych stosunków z byłym partnerem, rzeczywistość często okazywała się mniej kolorowa. W przypadku Sylwii Grzeszczak i Libera wiele wskazuje na to, że ich zapewnienia są prawdziwe, a byli małżonkowie starają się współpracować i w życiu prywatnym i osobistym. Skąd takie przekonanie?

Już w styczniu 2024 roku usłyszymy nową piosenkę wokalistki. I choć na razie wiemy o niej niewiele, nie jest żadną tajemnicą, że utwór napisał Liber. Fani artystów nie mogą doczekać się tej premiery. Wy również?

Joanna Okuniewska zrobiła COMING OUT! „Chcę móc chodzić za rękę z kobietą”

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak, Liber, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Liber, Sylwia Grzeszczak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA