Sylwia Grzeszczak należy do grona gwiazd, które nie tylko niechętnie opowiadają o życiu prywatnym, lecz także rzadko pokazują się w wydaniu innym niż sceniczne. I choć utalentowana 34-latka spokojnie mogłaby podążać śladami koleżanek z branży i „dorabiać” jako influencerka, była partnerka Libera nie zarzuca nas na co dzień reklamami kosmetyków, ubrań czy produktów spożywczych. Czasami jednak uchyla rąbek tajemnicy i… serwuje urywki „pozamuzycznego” życia. A na jednym z takich obrazków pokazała się w zupełnie innym, niż dotąd wydaniu!

Taylor Swift w nowej fryzurze na kolacji z przyjaciółką

Sylwia Grzeszczak pokazała się fanom bez makijażu

Sylwia Grzeszczak ma za sobą pracowity czas. Zresztą na barkach niesie nie tylko intensywne działania zawodowe, lecz również rozstanie z mężem, Liberem. Nic więc dziwnego, że w ramach złapania oddechu, artystka wybrała się na odpoczynek do słonecznej Hiszpanii. Wokalistka pokazała już swoim obserwatorom kilka uroczych kadrów. Niemniej jedna z fotografii szczególnie przyciąga uwagę…

HIT! Michał Żebrowski przebrał się w kobiece ubrania, a to wszystko dla reklamy… (FOTO)

O czym mowa? Chodzi o zdjęcie bez makijażu. Sylwia, którą zazwyczaj widzimy w pełnym make upie, na wakacjach pozuje bez grama kolorowych kosmetyków, a nawet i sztucznych rzęs! Jak się prezentuje w wersji saute? Niesamowicie dziewczęco! Musimy jednak przyznać, że „zmiana” jest naprawdę zauważalna.

A wy co uważacie? Powinna na stałe zrezygnować z wyrazistego makijażu?

Beata Tadla schudła 18 kilogramów. Prezenterka zdradza, jak to się jej udało!

fot. ig@sylwia_grzeszczak_official

Sylwia Grzeszczak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sylwia Grzeszczak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Sylwia Grzeszczak w bajkowej sukience.

Sylwia Grzeszczak, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.