Michał i Aleksandra Żebrowscy są szczęśliwym małżeństwem od 2009 roku. Para mieszka w Warszawie i wychowuje razem czwórkę dzieci: Franciszka, Henryka, Feliksa i urodzoną w lipcu 2022 roku córeczkę.

Michał Żebrowski wrzucił NAGIE zdjęcie żony! Fani oburzeni: „NIESMACZNE”

Michał Żebrowski przebrał się w kobiece ubrania

Ola Żebrowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie w humorystyczny i pełen dystansu do siebie sposób dzieli się z fanami swoim życiem oraz pokazuje rodzicielską codzienność z przymrużeniem oka, co rusz łamiąc tabu. Nie raz na profilach społecznościowych małżonków pojawiały się zdjęcia, które wywoływały ogromne kontrowersje wśród fanów.

Te zdjęcia rodziny Żebrowskich wzbudziły wiele kontrowersji. Przesada?

Nie brakowało nagich zdjęć aktora, a także jego żony. Aleksandra publikowała zdjęcia z toalety, pokazywała, jak wygląda prawdziwe życie matki bez filtrów, a czasami nawet w skrajnych warunkach. Żona Michała Żebrowskiego nie boi się pokazywać bałaganu, czy innych oczywistych rzeczy, których jednak inni nie pokazują na Instagramie.

Teraz postanowili obalić kolejne tabu. Aleksandra wpadła na pomysł, by przebrać swojego męża w kobiece ciuchy na potrzeby reklamy. Jak się okazało, w szafie miała taką samą stylizację, jak ta, w której była modelka na oryginalnych zdjęciach. Różnica jest taka, że to nie Ola wystąpiła w spódniczce i sweterku, a Michał Żebrowski. Jak Wam się podoba taki pomysł?

olazebrowska

Michał Żebrowski; IG/olazebrowska

IG/olazebrowska

Michał Żebrowski; IG/olazebrowska

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski, fot. Kurnikowski/AKPA

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski/fot. AKPA

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski, fot. Gałązka/AKPA