Sylwia Przybysz (21 l.) i Jan Dąbrowski (23 l.) zostali rodzicami. Para już kilka miesięcy temu zdradziła, że spodziewają się dziecka. Urodziła im się córeczka. Młoda wokalistka pokazała jej pierwsze zdjęcie.

Takiego BABY SHOWER jeszcze nie było. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski czekają na przyjście córeczki

Sylwia Przybysz urodziła

Sylwia opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala, na którym w ramionach trzyma dziewczynkę. Zdradziła jej imię – nazwali ją Pola.

Pola Dąbrowska 🐻
Nasza największa miłość!
Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! @jdabrowsky 💕

Sylwia Przybysz z córeczką:

Internauci do Sylwii Przybysz. „WPADŁAŚ!”. Odpowiedź wokalistki zwala z nóg

Kim jest Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski?

Sylwia Przybysz jest wokalistką. Zaczynała od nagrywania coverów na YouTubie, w 2014 rozpoczęła współpracę z wytwórnią „My Music”, która jednak w 2019 roku zakończyła się. Jest również influencerką.

Jan Dąbrowski także śpiewa, dubbinguje, ale zdobył popularność głównie dzięki swojemu kanałowi na YouTubie.

Kim jest Sylwia Przybysz? Nastolatki za nią szaleją!

Para mimo młodego wieku zapewniła, że świadomie zdecydowali się na dziecko. Znają się od lat i planują mieć dużą rodzinę.

Gratulujemy!

View this post on Instagram

Właśnie wróciliśmy z najpiękniejszego przyjęcia w naszym życiu! Jestem przeszczęśliwa i niezwykle wzruszona wszystkim co się dziś wydarzyło! Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że uśmiech nie schodzi z naszych twarzy!!! Dziękujemy wspaniałym gościom, którzy świętowali z nami! Ogromne podziękowania dla @galeriaslodkosci za przeurocze i przepyszne słodycze! @alexdekoracje za bajkowy klimat, który stworzyła! 💕 @gocook.pl za udostępnienie przepięknego wnętrza gdzie mogliśmy świętować oczekiwanie na nasza małą księżniczkę! @rekinyfilmowe , którzy zadbali o udokumentowanie tego wspaniałego wydarzenia w postaci filmu, który będziemy mogli podziwiać wkrótce, oraz niesamowitej @elenamatiash za najpiękniejsza sesję jaką mogliśmy sobie wymarzyć! Dziś wstawiam jedno ze zdjęć z podsumowaniem tego co dziś się wydarzyło! W ciągu kolejnych dni zasypie Was kolejnymi pięknymi pamiątkami! Jeszcze raz ! Dziękuje z całego serca 💕💕💕

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

scena z: Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Wiktoria Gabor, Sylwia Przybysz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA