Sylwia Przybysz nie dała rady dłużej ukrywać ciąży i tydzień temu ujawniła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Po raz pierwszy ponad miesiąc temu portal „Pudelek” napisał, że para spodziewa się dziecka. Na początku nikt w to nie wierzył. Internauci pisali, że informacja jest wyssana z palca.

Jan Dąbrowski będzie ojcem

Natomiast kiedy stało się już jasne, że Sylwia Przybysz (21 l.) i Jan Dąbrowski (23 l.) spodziewają się dziecka, pojawiły się komentarze internautów, w których czytamy, że musieli wpaść, bo są za młodzi i mają jeszcze całą karierę przed sobą.

Piosenkarka nie dała rady dłużej czytać tych wszystkich kłamstw i postanowiła zamknąć usta hejterom. W długim oświadczeniu tłumaczy, że nie wpadła, a bardzo chciała z Jasiem mieć dziecko.

Sylwia Przybysz potwierdza CIĄŻĘ

View this post on Instagram

Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych. Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️ Fot. @s_zrodlowski / With The Band

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

Sylwia Przybysz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA