Syn Anny Przybyskiej i Jarosława Bieniuka wyrósł na GWIAZDĘ!
Odkąd Jarosław Bieniuk (39 l.) wystąpił razem rodziną w reklamie telefonii komórkowej, imiona jego dzieci coraz częściej pojawiają się na łamach serwisów plotkarskich. Pisaliśmy już o Oliwii, która ostatnio pojawiła się z tatą na Open’erze.
W rodzinnym spocie zagrali również dwaj synowie piłkarza i Anny Przybylskiej: Jan (ur. 2011) i Szymon (ur. 2006). Ten ostatni bez wątpienia skradł serca widzów.
Jarosław Bieniuk z córką na Openerze: Ja współczuję Panu Tacie
Chłopiec, mimo że przez niektórych został już okrzyknięty młodą gwiazdą, prowadzi życie jak każdy dwunastolatek. Na swojego Instagrama wstawia zdjęcia z rodzeństwem i przyjaciółmi, a od czasu do czasu pojawia się na rodzinnych fotografiach na społecznościowym koncie swojego taty. Chłopiec chętnie dokumentuje wycieczki szkolne i prezentuje swoje nowe zakupy. Profil Szymona na Instagramie obserwuje już ponad 700 osób.
Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcia z planu reklamy PLAY: Was się nie da nie lubić!
Zobaczcie jego zdjęcia. Podobny do rodziców? Wyrośnie na gwiazdę?
Anka pewnie pekasz z dumy patrzac z gory. 🙂
Śliczne dzieciaki:)
Śliczne dzieciaki:)
Nikt nie chwalił się sukcesami w zdobywaniu wiedzy tylko urodą a to przemijar
Ja.Też mam zdolne i piękne dziecko,Ale skromniejsze i dalekie od lansu..
W Polsce to same gwiazdy, a robić nima kumu hahaha
Jaką gwiazdą? Trochę pokory. Jakoś trza zaistnieć.
Jeśli on jest “gwiazdą” to kim jest MADONNA???
Biedne dzieci