Johnny Depp, którego proces śledzą miliony ludzi na całym świecie, od zawsze próbował chronić swoje dzieci. Choć jego córka Lily-Rose jest znana opinii publicznej, to niewiele wiemy o jego młodszym synu, Jacku. Niespodziewanie jednak 20-latek został przyłapany wczoraj na lotnisku w Los Angeles, gdzie przyleciał ze swojego rodzinnego Paryża.

Syn Johnny’ego Deppa przyleciał do Los Angeles

Przez lata syn Johnny’ego Deppa, Jack Depp nie rzucał się w oczy, pomimo kariery ojca w Hollywood. Podczas gdy jego siostra Lily-Rose najwyraźniej poszła w ślady ojca.

Za to Jack woli prowadzić bardziej prywatne życie. Oczywiście, to tylko rodzi pytania dla tych, którzy śledzili proces Johnny’ego Deppa o zniesławienie z Amber Heard, ponieważ wielu chce wiedzieć, co tak naprawdę syn Johnny’ego, Jack, myśli o zarzutach o nadużycia wobec jego ojca i czy stoi on za swoim tatą.

Dlaczego Johnny Depp już „WYGRAŁ” sprawę z Amber Heard?

Johnny powitał swojego syna, Johnny’ego Christophera „Jack’a” Deppa III, w kwietniu 2002 roku ze swoją ówczesną partnerką Vanessą Paradis. Była para, która spotykała się w latach 1998-2002 ma wspólnie także dwa lata straszą córkę, modelkę Lily-Rose Depp. Podobnie jak jego siostra, Jack urodził się we Francji, w ojczyźnie swojej matki, miał 10 lat, kiedy jego rodzice się rozstali, a ojciec przeniósł się z aktorką Amber Heard do Los Angeles.

Kate Moss i Johnny Depp – niepokorna para lat 90. Tak wyglądał ich kilkuletni związek

Johnny i Amber spotkali się po raz pierwszy w 2009 roku podczas pracy nad filmem The Rum Diary. W tym czasie Johnny zaczął czuć coś do Heard, mimo że nadal był w związku z mamą Jacka: „Czułem coś, czego nie powinienem” – przyznał aktor Piraci z Karaibów podczas rozprawy sądowej w kwietniu 2022 r.

Johnny Depp ma ROMANS ze swoją prawniczką?! Camilla Vasquez została zapytana o łączące ich relacje

Kiedy jego tata związał się z Amber, Jack miał zaledwie 13 lat. W tym czasie Amber sugerowała, że ​​ma świetne relacje z Jackiem i jego siostrą Lily-Rose, opowiadając o byciu ich macochą podczas wywiadu z Marie Claire w 2015 roku. Opisała swój związek z dziećmi Johnny’ego jako „zaszczyt i największy, najbardziej zaskakujący prezent, jaki w życiu otrzymała”, dodając: „Czuję nowe smaki i kolory, o których istnieniu nie wiedziałam, jestem taka szczęśliwa.”

Ochroniarz Johnny’ego Deppa określił Amber Heard: „CRAZY, CRAZY”

Dla kontrastu Johnny podczas zeznań w sądzie w kwietniu 2022 roku opisał związek swoich dzieci z Amber jako „nieistniejący”.

Moje dzieci są znacznie inteligentniejsze ode mnie – powiedział wtedy, zanim ujawnił, że jego córka Lily-Rose nawet nie uczestniczyła w jego ślubie z Amber. Ona i pani Heard nie były w szczególnie dobrych stosunkach z kilku powodów – powiedział. Chociaż Johnny nie powiedział tego samego o swoim synu, możliwe, że sprawy były podobnie napięte między Jackiem i jego byłą macochą, zanim rozstała się z Johnnym.

Amber Heard nienawidziła TEGO sławnego kolegi Johnny’ego Deppa

Więc jak wygląda teraz relacja Johnny’ego Deppa i Jacka Deppa? Syn Johnny’ego, Jack, prowadzi niezwykle prywatne życie i nigdy nie skomentował zarzutów Amber ani procesu jego ojca, ale przez lata aktor nakreślił solidny obraz swojego związku z synem. W 2014 roku Johnny nie mógł powstrzymać się od wyznań o talentach swojego syna.

5 szokujących zeznań w procesie Johnny Depp vs Amber Heard (WIDEO)

Mój syn Jack, zawsze był bardzo utalentowanym rysownikiem – powiedział wówczas Inquirer. On naprawdę świetnie rysuje, bardzo dobrze rozumie również muzykę, dobrze to wyczuwa. Poza szkolnymi przedstawieniami i innymi rzeczami nie wykazywał chęci zostania aktorem. Uff.

Jennifer Grey, gwiazda „Dirty Dancing” opowiedziała o ROMANSIE z Johnnym Deppem

Chociaż Jack nie podąża śladami ojca jako aktor, ma pewne inne podobieństwa z ojcem. Przede wszystkim jest uderzająco podobny do swojego ojca. Prawdopodobnie jego pojawienie się w czasie trwającego procesu między Deppem i jego byłą żoną jest wyrazem wsparcia dla swojego ojca.

Wy także widzicie podobieństwo?

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* -Pictured: Jack Depp, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* Pictured: Jack Depp, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fairfax, VA –  Forum

Actor Amber Heard testifies near Actor Johnny Depp Credit line: POOL / Reuters / Forum