Paul Barresi (74 l.), prywatny detektyw wynajęty przez Amber Heard do wygrzebania brudów na temat Johnny’ego Deppa przyznaje, że był zdumiony ilością niezachwianego wsparcia dla aktora, gdy ten stawiał czoła poważnym oskarżeniom. Paul Baressi, który zajmuje się zawodowo wyszukiwaniem haków na ludzi, poprzednio pracował m.in. dla Arnolda Schwarzeneggera, Toma Cruise’a czy Sylvestra Stallone’a.

Odchudzony Johnny Depp sfotografowany w Londynie

Detektyw w swojej nowej książce „Johnny Depp’s Accidental Fixer”, wspomina, że ​​przed procesami Johnny’ego Deppa przeprowadził wywiady ze 100 osobami i stwierdził, że ogromna większość była po stronie gwiazdy .

Opisali Deppa jako „dżentelmena” i osobę, która „nie ma ani krzty agresji w ciele”, pomimo niepokojących oskarżeń, jakie kierowano pod jego adresem.

Johnny Depp – jaki jest?

Detektyw ze swoich wielu rozmów, przesłuchań i wywiadów zebrał informacje, które składały się na to, że Johnny Depp darzy kobiety „szacunkiem i uwielbieniem” – w przeciwieństwie do twierdzeń Heard, że stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Jeden z wniosków, jakie zawiera w swojej książce to hasło powtarzane przez wielu przesłuchiwanych – „Johnny zawsze był cudowny”.

W mojej obecności Johnny zawsze okazywał szacunek i uwielbienie kobietom.

Paul Barresi miał znaleźć na Johnny’ego Deppa haki, nagrania, wyznania i nagrania audio. Jednak obraz aktora, jaki namalowali mu przesłuchiwani był „absurdalnie pozytywny”. Wiedział, że Amber Heard nie ma szans w procesie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: