Leon Myszkowski wziął udział w siódmej edycji najpiękniejszego sportowego show, czyli Ninja Warrior Polska! W pierwszym odcinku przed widzami emocje nie tylko sportowe, ale też muzyczne, bo na torze zobaczymy także Michała Milowicza jako Elvisa Presley’a i  Jakuba Czaplejewicza.

Dziewczyna Leona Myszkowskiego odpowiada na złośliwe komentarze, że jest z nim tylko dla KASY

Syn Justyny Steczkowskiej wziął udział w Ninja Warrior Polska

Tor eliminacyjny klasycznie składać się będzie z sześciu przeszkód. W każdym odcinku są one inne. Tym razem zawodnicy mają do pokonania: bieg parkourowca – zjazd na linie, szalony bieg, drogę rowerową na rękach, obroty pierścienia i krzywą ścianę. Jak zwykle zawodnicy będą musieli wykazać się nieprawdopodobną sprawnością fizyczną. Tu potrzebna jest siła, szybkość, gibkość
i spryt. Ale to nadal nie wszystko, bo tu potrzebna jest również niezwykle mocna psychika.

Syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski pozuje z mamą na ściance (ZDJĘCIA)

Dla rozluźnienia startujących ninja ten odcinek zacznie się śpiewająco od występu polskiego Elvisa, uczestnika ostatniego sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Michała Milowicza. I to nie będzie jedyny Elvis, którego zobaczymy na torze przeszkód w tym odcinku..

Leon Myszkowski, 14-letni syn Steczkowskiej, na YouTube

W programie poza herosami będziemy podziwiać znanych i lubianych, m.in. Jakuba Czaplejewicza – członka zespołu Enej. Gościem specjalnym będzie również Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej. Czy artyści okażą się równie wysportowani, co muzykalni?