W dzisiejszych czasach niemal wszyscy pokazują w mediach społecznościowych same dobre rzeczy, które ich spotykają, piękne domy i idealne życie. Na smutki i łzy nie ma miejsca. Niektórzy starają się z tym walczyć i dodają wpisy, w których nie tylko chwalą się najlepszymi momentami. Tak zrobiła Olga Kalicka (26 l.)

Olga Kalicka pokazała swoją PIĘKNĄ mamę – jest do niej bardzo podobna!

Syn Olgi Kalickiej trafił do szpitala!

Aktorka w połowie stycznia ubiegłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszedł chłopiec – Aleksy. Kalicka podczas ostatniego urlopu miała okazję przekonać się, że dziecko całkowicie zmienia życie i czasem nie jest tak kolorowo, jak to pokazuje wiele matek w internecie. Syna Olgi Kalickiej dopadł wirus i konieczna była wizyta w szpitalu. Jak zapewnia aktorka, Aleksy był bardzo dzielny i wszystko dobrze się skończyło.

Plan był dobry. Był zamiar by wreszcie odpocząć, by pojeździć na nartach, by zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, którymi będę Was zalewać… a tymczasem urlop skrócony. Aleksia dopadł wirus (nie korona!) i zamiast uskuteczniać aktywności urlopowe spacerowaliśmy po krynickim szpitalu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Aleksy był dzielny jak nie wiem co. Kto ma dzieci ten wie, że Z DZIECKIEM NIC NIE ZAPLANUJESZ! Znacie to? – napisała.

ZOBACZ TEŻ:

Ewa Chodakowska zdradziła, kiedy planuje DZIECKO