Ewa Chodakowska (38 l.) od sześciu lat jest żoną Greka Lefterisa Kavoukisa. Para jak na razie nie doczekała się dziecka, przez co trenerka wiele razy dostawała pytania od internautów, kiedy powiększy się ich rodzina. Liczne pytania o ciążę nieco wyprowadziły z równowagi Chodakowską.

Hailey Bieber szczerze o antykoncepcji – czy planuje dziecko z Justinem?

Chodakowska pytana o ciążę

W jednym ze swoich wpisów napisała nawet, że ma wrażenie, jakby komuś przeszkadzało to, że nie ma dziecka. Zdenerwowała się także sugestiami innych kobiet, że po ciąży przestanie o siebie dbać.

Czy mi się tylko wydaje, czy moje niezachodzenie w ciążę przeszkadza „kilku” osobom… Mało tego… Część kobiet grozi ciążą, sugerując, że po będę gruba, brzydka i zaniedbana… – napisała.

View this post on Instagram

"Ewa, a Ty? kiedy planujesz dziecko? Bo wiesz.. zegar tyka" 🤔🤔 "Przestałaby w końcu podbierać siostrze dzieci.. mogłaby już mieć swoje" 😅 "Współczuje ci.. życie bez dzieci nie ma sensu" 😳 "Zal mi cię! Jako kobieta w zaawansowanym wieku nie masz dzieci" 😱😱😱 Czy mnie się tylko wydaje, czy moje niezachodzenie w ciąże przeszkadza "kilku" osobom.. Mało tego .. Cześć kobiet GROZI ciążą, sugerując, ze PO będę gruba, brzydka i zaniedbana.. teksty "zobaczymy czy dalej tak będziesz taka ………. jak urodzisz" … 😳😳 Ba! Część życzy mi, żeby mój związek się rozpadł, a winą była ciąża / dziecko: "zobaczymy czy tak będzie cię kochał, jak będziesz miała dziecko i dom na głowie" 😳😳Babki .. to jak to jest? Ciąży życzy sie w dobrych czy złych intencjach? 🤔🤔 Macierzyństwo to jakaś kara… Presja? .. obowiązek? .. spełnienie się jako kobieta? .. czy kobieta bez dziecka to jakis twór bliżej nieokreślony? 🤔🤔 O co chodzi? Bo kobieta bez dziecka to bezduszna egoistka zapatrzona tylko w swoje potrzeby? 😱 Babki.. Same sobie gotujemy ten los.. Nie oczekujmy od innych, ze będą żyć jakby ich życie należało do nas.. Jestem tu gdzie chce być 💪🏽💪🏽 Żyje tak jak chce żyć ❤️️❤️️ Jestem tym kim chce być 🐎🐎 Jestem spełniona‼️❤️ Jeśli się zdecyduje na macierzyństwo w niedalekiej przyszłości, to będzie to moja i tylko moja sprawa.. Jeśli się nie zdecyduje, to nie.. I nic nikomu do tego.. Nie ma mnie co żałować.. nie ma co mi na siłę zmian życzyć 😉 Nie chce być nikim innym jak sobą.. Ale dziękuje za troskę.. 😘😘😘 A! Wyszłam za mąż w wieku 32 lat.. wcześniej – przez kilka lat – byłam nazywana starą panną.. Boże jak dobrze, ze nie uległam tej idiotycznej presji.. dziś najpewniej byłabym już po rozwodzie.. A tak!! PURE LOVE EWRYDEJ! PS. Żyj i daj żyć 😉 PS2. Kochane, to nie tak, ze się staram, ale zajść w ciąże nie mogę – pytania o ciąże nie łamią mi serca.. ale ileż można.. Miłego wieczoru ❤️ #photo by @stareoness 🙏🏻

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Chodakowska planuje dziecko?

Chodakowska ostatnio znów została zapytana o powiększenie rodziny. Tym razem to pytanie padło z ust Magdy Mołek w programie dziennikarki. Trenerka ze spokojem i szczerze odpowiedziała, czy planuje mieć dzieci. Okazuje się, że wraz z mężem chcą mieć potomstwo, ale nie w najbliższym czasie.

A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam [obok] są dzieci? – zapytała Mołek.

Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas. Myślę, że jeszcze dwa lata – odpowiedzała Chodakowska.

ZOBACZ TEŻ:

Ewa Chodakowska w zachwycającej stylizacji z lat 80. Też stawia na ten dodatek!

Ewa Chodakowska pokazała, jak wygląda wnętrze jej LODÓWKI

Meghan Markle spodziewa się DZIECKA? Zrobiła to samo, co podczas pierwszej CIĄŻY

 

 

Ewa Chodakowska/fot. Podlewski/AKPA

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA