Wczoraj odbyła się premiera filmu dokumentalnego o zespole Kult. Wśród gwiazd, które pojawiły się na imprezie, była Monika Zamachowska. Dziennikarka przyszła na premierę z synem, 18-letnim Malcolmem.

Monika Zamachowska ODCHODZI z Pytania na śniadanie? Olek Sikora ma nową partnerkę

Dzieci Moniki Zamachowskiej – dziennikarka ma już dorosłego syna z pierwszego małżeństwa i 15-letnią córkę

Monika Zamachowska ma dwoje dzieci z małżeństwa z Brytyjczykiem, pilotem Jamiem Malcolmem. To dorosły już syn – 18-letni Tomasz Malcolm i 15-letnia córka, Zosia Malcolm. Ich mama chętnie chwali się w mediach społecznościowych sukcesami dzieci, ale nie udaje, że zawsze jest łatwo i idealnie. W wywiadach Zamachowska opowiedziała również o chorobie swego syna. Tomek cierpi na Zespół Aspergera, który w pewnym stopniu utrudnia mu budowanie relacji w rodzinie i wśród rówieśników.

Tomek bardzo dobrze reaguje na polecenia, ale w większym stopniu niż przeciętny facet nie jest w stanie sam się niczego domyślić. Trzeba mu ciągle powtarzać, żeby nie przerywał, jak ktoś mówi, dostrzegał innych, pomagał, po prostu nie żył w próżni. Nie widzi potrzeby narzucania sobie towarzyskich i społecznych konwenansów. Jego samowystarczalność bywa bolesna – mówiła w jednym z wywiadów Zamachowska.

Monika Zamachowska wrzuciła zdjęcie z plaży w BIKINI: „Super babka” piszą fani

Tomek jest właściwie pozbawiony empatii. co bywa męczące. Jest dla siebie sterem, żeglarzem, okrętem. Sam siebie jest ciekawy. Jeśli chce się dzielić radością albo mówić o problemie, to nie po to, by zauważyć reakcję słuchaczy, tylko żeby siebie usłyszeć i zostać wysłuchanym. Nie baczy przy tym, czy ktoś inny ma jakieś emocje, potrzeby, czy coś spędza komuś sen z powiek – wyjaśniała funkcjonowanie z synem.

Na początku tego roku Zamachowska podjęła decyzję związaną z usamodzielnianiem się jej syna. Pozwoliła 18-latkowi na podróż do Stanów Zjednocznych i kilumiesięczny pobyt za granicą.

Wczoraj zaś dziennikarka pojawiła się na premierze filmu u boku syna. Tomasz dawno już przerósł mamę – to już dorosły mężczyzna. Zobaczcie zdjęcia.

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Monika Zamachowska z dziećmi na starych zdjęciach

scena z: Monika Richardson SK: , Ga³kowo Cup 2009- VIII Ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody, , , , , , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson, syn, SK:, , Finał 8. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, syn, Tomek Malcolm, córka, Zosia Malcolm, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, Tomek Malcolm, SK:, , fot. Baranowski/AKPA