Monika Zamachowska doczekała się dwójki dzieci – Tomasza Davida i Zofii. Ojcem nastolatków jest Jamie Malcolm, drugi mąż dziennikarki. Malcolm niedawno po raz kolejny został ojcem, a Tomasz i Zofia doczekali się rodzeństwa i polecieli do Wielkiej Brytanii odwiedzić nowego brata. Zamachowska zdradziła, że martwi się podróżą dzieci.

Monika Zamachowska żartuje z COVID-u. Wbija SZPILĘ byłej żonie męża?

Monika Zamachowska martwi się o dzieci

Od kilku dni mówi się, że w Wielkiej Brytanii pojawiła się mutacją wirusa, a w związku z tym wprowadzono nowe obostrzenia. Jednym z nich jest obowiązujący od wtorku zakaz lotów z Wielkiej Brytanii do Polski. To martwi Monikę Zamachowską, która boi się, że jej syn i córka będą mieć problem z powrotem do domu. O swoim zaniepokojeniu dała znać w mediach społecznościowych.

No i poleciały dzieci do taty… Ciekawe, czy wrócą? Podobno Brytyjczyków zaczynają traktować w całej Europie, jak trędowatych, z powodu jakiejś końskiej odmiany wirusa-którego-nazwy-nie-wymawiamy…. W każdym razie widać te tłumy na lotnisku… Nieswojo mi – napisała na Instagramie.

W komentarzach internauci dodali nieco otuchy dziennikarce, a także podzielili się swoimi historiami związanymi z powrotem do Polski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)


ZOBACZ TEŻ:

Monika Zamachowska ma nietypowy sposób na koronawirusa. „Brzmi to jak żart”

Syn Moniki Zamachowskiej okradziony! Dziennikarka publikuje wizerunek złodziei (WIDEO)