Zbigniew Zamachowski był trzykrotnie żonaty. Ze swoją drugą żoną, Aleksandrą Justą doczekał się czwórki dzieci: Marii, Antoniego, Tadeusza i Bronisławy. W 2014 roku związał się z Moniką Richardson, jednak ich małżeństwo rozpadło się w 2021 roku, a dwa lata później sfinalizowali swój rozwód.

Dziś aktor jest związany z Gabrielą Muskałą, a wszystkie jego dzieci są dorosłe i związały swoje życie ze sztuką. Okazuje się jednak, że jedno z pociech zdecydowało się wyfrunąć z rodzinnego gniazda… na drugi koniec świata.

Znamy kulisy rozwodu Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Co z „klitką na Żoliborzu”?

Syn Zbigniewa Zamachowskiego wyjechał do Australii

Zbigniew Zamachowski jakiś czas temu gościł w studiu „Dzień dobry TVN”, gdzie zapytany o swoje dzieci i relacje z nimi, otworzył się w temacie 23-letniego Tadeusza, o którym dotychczas niewiele było wiadomo. Aktor zdradził, że nie prędko ujrzy ponownie syna, ponieważ ten opuścił rodzinny kraj i wyjechał aż do Australii:

Obecnie nie jest możliwe, żebyśmy spotkali się w komplecie, ponieważ mój syn, dziecko numer trzy, Tadeusz, parę miesięcy temu wyjechał do Australii.

Aktor przyznał również, że sam Tadeusz nie kwapi się do powrotu i nie wiadomo, czy nie zostanie w Australii na dobre:

Prawdę powiedziawszy ani my, ani on nie wie, kiedy tak naprawdę wróci. Szuka szczęścia. Żyje i chyba całkiem fajnie mu to idzie. Kibicujemy mu wszyscy – wyznał.

Trzymamy kciuki za Tadeusza!

Zbigniew Zamachowski zostawił Monikę dla aktorki? Kim jest Gabriela Muskała

pasekkozak

Zbigniew Zamachowski WYDAŁ OŚWIADCZENIE. „Nie chcem, ale muszem”

scena z: Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zbiegniew Zamachowski kiedyś i dziś

Zbigniew Zamachowski/fot. AKPA