Od kilku tygodni polskie media żyją rzekomym rozwodem Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Para pobrała się w 2015 roku. Uroczystości towarzyszyła atmosfera skandalu.

Monika Zamachowska zmieniła fryzurę: „Leczy smuteczek”

Monika Zamachowska – rozwód

Niedawno widziano Zbigniewa Zamachowskiego podczas wyprowadzki z mieszkania, które dzielił z żoną. Choć aktor nie słynie ze szczególnej wylewności w kontaktach z mediami, to kolejne szczegóły rozstania ujawniała Monika Zamachowska, informując m.in., że nie musi wychodzić z domu, by spędzić miły wieczór.

Ciekawość mediów narastała do tego stopnia, że ostatecznie głos postanowił zabrać sam Zamachowski. Aktor opublikował oświadczenie na swoim profilu na Facebooku.

Monika Zamachowska atakuje dziennikarzy „bez nazwisk” i chwali się zarobkami: „Więcej niż przez 10 lat w TVP”

Nie chcem, ale muszem” – tak najkrócej, cytując mojego ulubionego Pana Prezydenta, mógłbym uzasadnić obecność tego wpisu w przestrzeni, która w moim postrzeganiu świata lokowała mi się zawsze gdzieś pomiędzy „wszędzie” i „nigdzie”. Z wyraźnym wskazaniem na to drugie.Niestety owa wirtualna otchłań stała się dla mnie ostatnimi czasy tak dokuczliwa, że postanowiłem, będąc niejako wywołanym do odpowiedzi, odnieść się do tego medialnego hałasu, który rozpętał się wokół mojej osoby – rozpoczął Zamachowski.

Przechodząc do rzeczy, Zbigniew Zamachowski oświadczył, że nie będzie komentował medialnych doniesień.

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje – oświadczył.
Aktor zaprzeczył plotkom sugerującym, że ma problemy zawodowe.
Jednocześnie zawiadamiam, że informacje dotyczące mojej działalności zawodowej, która mimo wielu przeciwności ma się niezgorzej, będą zawsze tu dostępne dla osób zainteresowanych moją pracą i jej efektami.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się?!

Myślicie, że Monika odniesie się do tych słów?

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski/fot. Piętka Mieszko/AKPA