Monika Zamachowska (48 l.) i Zbigniew Zamachowski (59 l.) rozstali się na początku tego roku. Media dowiedziały się o tym dopiero dwa tygodnie temu, kiedy aktor został przyłapany podczas wyprowadzki z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu. Dziennikarka ostatnio po raz pierwszy we „Fakcie” skomentowała rozstanie z mężem. Przyznała, że miewa różne nastroje, huśtawki emocjonalne, ale stara się być silna dla dzieci.

Zbigniew Zamachowski spotyka się z Gabrielą Muskałą?

Monika Zamachowska pierwszy raz o rozstaniu ze Zbyszkiem Zamachowskim. Ujawnia, jak było naprawdę

Monika Zamachowska w rozmowie z „Faktem” powiedziała, że decyzja o zakończeniu małżeństwa wyszła z inicjatywy aktora: „Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja„. Wczoraj media zaczęły rozpisywać się, że aktor podobno zostawił dziennikarkę dla koleżanki z pracy, Gabrieli Muskały.

Jak twierdzi informator „Pudelka”, Monika i Zbyszek rozstali się w zgodzie, szczerze porozmawiali o różnicach w swoich charakterach.

Zbyszek powiedział Monice, że w jego sercu narodziło się uczucie do Gabrysi, to było niespodziewane i nagłe. Namiętność wybuchła podczas prób w teatrze (red. przy spektaklu „Oszuści”) – zdradza informator „Pudelka”.

Podobno nie układało im się już od dłuższego czasu i w pewnym momencie powiedzieli sobie, co najbardziej przeszkadza im w łączącej ich relacji.

Zbyszek zarzucał Monice, że udziela intymnych wywiadów dotyczących ich życia tabloidom oraz każdym najmniejszym szczegółem dzieli się z mediami. Ona z kolei nie mogła pogodzić się z tym, że Zbyszek nigdy nie dążył do ocieplenia jej relacji z jego dziećmi. Było jej bardzo przykro, że dzieci pozostały z matką, wielokrotnie wyciągała do nich rękę, ale kończyło się stanowczą odmową. Miała żal do Zbyszka o to, że nie reaguje, tym bardziej, że jej dzieci darzą Zamachowskiego ogromną sympatią – uważa informator „Pudelka”.

Z kolei tygodnik „Na Żywo” dowiedział się, że Muskała jest aktorką, więc rozumie huśtawki nastrojów partnera. „Na dodatek jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus„.

Kim jest Gabriela Muskała?

Gabriela Muskała (51 l.) to jedna z wybitniejszych aktorek w Polsce. Pochodzi z Kłodzka. W 1994 roku ukończyła łódzką filmówkę. Szybko zaczęła grać w największych polskich teatrach m.in.  Teatrze Kwadrat w Warszawie i Teatrem im. S. Jaracza w Łodzi. Potem zaczęła grać w produkcjach filmowych i telewizyjnych, które przyniosły jej ogromną sławę m.in. „Fuga„, „Moje córki krowy„, „Być jak Kazimierz Deyna”, czy „Proceder„.

Oglądałam 1. odcinek serialu „Królestwo kobiet”. Ani minuty nie zmarnowałam

Ostatnio mogliśmy podziwiać jej fenomenalną grę aktorką w serialu „Królestwo Kobiet„.

Na koncie ma wiele zasług. Wygrała pierwsze miejsce na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1995 roku. Dwa razy dostała nagrodę „Złotej Maski” jako najlepsza aktorka na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi. Z kolei w 2013 została odznaczona Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Daj żyć kulturze

Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała. Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Filip Pławiak, Piotr Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna. Fot. Gałązka/AKPA

Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała. Fot. Gałązka/AKPA

Gabriela Muskała

Gabriela Muskała. Fot. Kurnikowski/AKPA