Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku 2021 roku po 10 latach wspólnego życia. Dziennikarka ujawniła, że choć walczyła o to małżeństwo, aktor nie dogadywał się z jej dziećmi, zamykał się w sobie, gdy na horyzoncie pojawiały się problemy, a na koniec zostawił ją dla aktorki Gabrieli Muskały.

Jakiś czas później zarówno Monika jak i Zbigniew zaczęli układać sobie życie na nowo w innych z innymi partnerami, jednocześnie nie spiesząc się z rozwodem. Mimo to, pod koniec ubiegłego roku Monika w jednym z wywiadów podkreślała, że jeśli do rozwodu dojdzie, nie będzie on kolejną głośną, medialną aferą:

Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa – mówiła o Zbyszku Monika. – Nie dostałam pozwu. Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego.

Wczoraj okazało się, że parze udało się dotrzymać tej obietnicy i nieoczekiwanie poinformowali świat, że są już po rozwodzie, który odbył się całkowicie po cichu.

A tak wyglądamy po rozwodzie. Pozdrawiamy z sądu – napisała Monika na Instagramie, publikując wspólne zdjęcie z byłym już mężem.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski już po rozwodzie! Zapozowali do ostatniego, wspólnego zdjęcia

Jak wyglądał rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego? Rozstali się w przyjaźni

Teraz „Super Express” dotarł do szczegółów rozwodu, z których wynika, że po dawnym konflikcie Richardson i Zamachowskiego nie ma już śladu i para rozstała się w zgodzie i przyjaźni. Nie spełniły się również najczerniejsze obawy Moniki o 60-metrowe mieszkanie w kamienicy na Żoliborzu, w którym przez lata mieszkali razem jako małżeństwo. Okazuje się, że słynna „klitka na Żoliborzu” przypadła jej w udziale, a Zbyszek nie spierał się w tej sprawie. Z kolei jak zdradziła SE koleżanka Richardson, dziennikarka pomimo rozwodu wcale nie chce wymazywać ex-męża ze swojego życia:

Monika wciąż ma ogromny sentyment do Zbyszka. Mimo problemów przez jakie razem przechodzili, była z nim naprawdę szczęśliwa. Chociaż różnie się o nim wypowiadała, to jednak żywi do niego wielką sympatię. Może nawet jej uczucie do niego się nie wypaliło. Twierdzi, że nie chce wymazywać Zbyszka ze swojego życia i nie zamierza zrywać z nim kontaktu, choć ich drogi jako małżeństwa się rozeszły.

Monika Richardson pokazała kuchnię w swoim mieszkaniu na Żoliborzu (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Smutne kulisy rozstania Moniki Richardson i Konrada Wojterkowskiego. Znamy szczegóły!

IG: monikarichardson

scena z: Monika Richardson, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA