SZCZERE do bólu wyznanie żony Krychowiaka: “Zdobyli jakiś puchar, ale nie wiem jaki”. Kompletnie nie zna się na piłce…
Celia Jaunat, żona Grzegorza Krychowiaka, zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem dotyczącym piłki nożnej. Okazuje się, że futbol to ostatnia rzecz, która ją interesuje. Czy to możliwe, że partnerka jednego z najlepszych polskich piłkarzy, prawie nigdy nie była na stadionie?
Celia Jaunat pokazała DRUGĄ kreację ślubną. Wyglądała BOSKO!
Grzegorz i Celia są małżeństwem od 5 lat
Grzegorz Krychowiak urodził się w 1990 roku w Gryficach. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy, który przez lata reprezentował nasz kraj na boisku. Grzegorz gra na pozycji defensywnego pomocnika. Obecnie występuje w cypryjskim klubie Anorthosis Famagusta FC. W swojej bogatej karierze grał w wielu prestiżowych drużynach. Brał udział w wielkich turniejach i zdobywał doświadczenie na międzynarodowych stadionach.
Poza futbolem Grzegorz ma jeszcze jedną pasję – modę. Uwielbia ekstrawaganckie stylizacje, które często przykuwają uwagę. Interesuje się również fotografią i dalekimi podróżami.
W życiu prywatnym Krychowiak także lubi robić rzeczy z rozmachem. W 2019 roku zmienił stan cywilny, a jego ślub z modelką Celią Jaunat odbył się w egzotycznym Omanie. Para od lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych w świecie sportu. Celia, choć nie interesuje się futbolem, jest dla Grzegorza ogromnym wsparciem. Uwierzycie, że prawie w ogóle nie pojawia się na stadionie?

Celia Jaunat: „Zdobyli jakiś puchar, ale nie wiem jaki”
Celia Jaunat bardzo stara się wspierać swojego męża w jego karierze, ale nie jest typową WAG, która pojawia się na każdym meczu. Wręcz przeciwnie. Celia była może kilka razy w ostatnich latach na stadionie:
W przeciągu ostatnich dwóch, trzech lat, to może była raz, albo dwa na stadionie — wyznał Grzegorz w najnowszym odcinku programu “Na pierwszym planie” na antenie Canal+.
Krychowiak zdradził, że jego żona… raczej nie byłaby w stanie wymienić klubów, w których grał.
“Nie interesuje się piłką nożną. Nie ogląda meczów, nie oglądamy razem meczów, nie ogląda moich meczów” — powiedział sportowiec.
Célia natomiast dodała, że choć nie skupia się na szczegółach, bardzo podobała jej się gra Grzegorza w Sewilli.
Bardzo podobała mi się gra Grzegorza w Sewilli. Zdobyli jakiś puchar, ale nie wiem jaki — powiedziała z uśmiechem.
Modelka wyznała też, że kompletnie nie zna zasad piłki nożnej i nie wie nawet, co to jest spalony: “Dlatego się ze mną ożenił, bo nie gadam o piłce” — uważa modelka.
Grzegorz Krychowiak ożenił się z Celią Jaunat. Jej „suknia ślubna” może Cię zaskoczyć!

![]()
Your blog is a treasure trove of valuable insights and thought-provoking commentary. Your dedication to your craft is evident in every word you write. Keep up the fantastic work!
Your blog is a constant source of inspiration for me. Your passion for your subject matter shines through in every post, and it’s clear that you genuinely care about making a positive impact on your readers.
SZCZERE do bólu wyznanie żony Krychowiaka: „Zdobyli jakiś puchar, ale nie wiem jaki”. Kompletnie nie zna się na piłce… NIE MUSI SIĘ NA TYM ZNAĆ … NIE OGLĄDA MECZÓW .. BO JĄ TO NIE INTERESUJE TO NIC ZŁEGO
Your blog is a constant source of inspiration for me. Your passion for your subject matter is palpable, and it’s clear that you pour your heart and soul into every post. Keep up the incredible work!
A tu t n oijeb ci z byecz ruskich przywiózł iur. We cichodajka i z Nike i paraduje wxtym futrze nawet katemzm imbecyli nn
Szkoda, ze nosi futra ze ździeranych na żywca zwierząt…