Grzegorz Krychowiak (28 l.) nie idzie w ślady swoich kolegów z kadry narodowej i nie zamierza zakładać rodziny. Robert Lewandowski ma już roczną córkę, Wojciech Szczęsny został niedawno ojcem chłopca. Tymczasem „Krycha” wciąż funkcjonuje w otwartym związku z Celią Jaunat.

Jak poznali się Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat? Piękna historia miłości!

Para świętuje właśnie 7. rocznicę związku. Przy okazji tej informacji i wspólnej fotki na Instagramie piłkarza pojawiły się gratulacje od fanów. Nie zabrakło jednak i komentarzy sugerujących, że Grzegorz i Celia tak naprawdę nie są siebie pewni, skoro nie zdecydowali się na ślub:

Kiedy ślub? Chyba 7 lat dziewczyna się już wysłużyła i chyba możesz być jej pewny? – pyta ktoś.

Życie bez ślubu może być powodem tak naprawdę dalszego poszukiwania „kogoś lepszego” i jedynie trzymania się tego, co się aktualnie ma, lub obawą utratą aktualnej atrakcyjności partnera – komentuje.

Nie każdy potrzebuje ślubu do szczęścia – zauważa inny internauta.

Oczywiście 🙂 szczególnie jeżeli akurat tak jest wygodnie. Bo nigdy nie wiadomo może się ktoś na przykład znudzić – ktoś kontynuuje dyskusję.

Masz rację 😉 a chyba w takim przypadku lepiej nie mieć ślubu 😉 a jeżeli się kochają to ślub nic nie zmieni. Można się kochać bez ślubu i nie kochać mając ślub – przekonuje fan Krychowiaka.

Myślę że w takim wypadku lepiej w ogóle nie być razem 😉 jeżeli pomimo upływu lat jest opcja, że ktoś taki może stać się mniej interesujący z niewiadomych powodów. Ślub jest piękną deklaracją miłości. A bez miłości związek, to może być tylko dla przyjemności – nie ustępuje zwolennik ślubu dla związku z długim stażem fan.

To, co zrobił Grzegorz Krychowiak dla Wojtka Szczęsnego przejdzie do historii

Myślicie, że Grzegorz i Julia kiedyś jednak zdecydują się pobrać?

7 years together love you ❤️

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Krychowiak z Celią świętują 7. rocznicę związku, na Insta dyskusja na temat ślub

Krychowiak z Celią świętują 7. rocznicę związku, na Insta dyskusja na temat ślub