Kate Moss  (48 l.) w miniony wtorek świętowała premierę swojej nowej marki beauty i wellness Cosmoss w The Twenty Two w Londynie. Supermodelce towarzyszył jej ukochany hrabia Nikołaj Von Bismarck (35 l.). Para, która spotyka się od 2015 roku, wyglądała na szczęśliwą.

Naomi Campbell wspiera Kate Moss, która wspiera Johnny’ego Deppa

Kate Moss u boku hrabiego von Bismarcka

Kate Moss tego wieczoru postawiła na szyfonową sukienkę maxi we florystyczny wzór, zaś jej chłopak fotograf, hrabia Nikołaj, wyglądał elegancko w czarnej marynarce i eleganckich spodniach z wzorzystym krawatem.

Tego wieczora Kate Moss oficjalnie dołączyła do reszty celebrytek, które posiadają swoje własne marki kosmetyczne. Jednak modelka postawiła nie tyle na kremy… co na rytuały.

Kate Moss i jej Cosmoss

W ciągu ostatnich kilku lat odbyłam swoją prywatną podróż do dobrego samopoczucia i samopoznania, aby znaleźć wewnętrzną harmonię, równowagę i miłość. Kiedy piszę to, czuję się najbardziej autentyczna i jestem gotowa, aby się z tobą otworzyć i podzielić doświadczeniem – pisała na swojej stronie Kate Moss o marce Cosmoss.

Młodsza siostra Kate Moss w bikini wygląda obłędnie

Jednak wracając do jej narzeczonego hrabiego. Kate Moss od kilku lat jest w udanym związku z młodszym od siebie o ponad dekadę hrabią Nikołajem Leopoldem Archibaldem von Bismarck-Schönhausenem. Para często trafia do brytyjskich tabloidów, ale wbrew temu, co mówili – para wciąż wygląda na silną i szczęśliwą. A staż już nie taki krótki. Gratulacje!

Kate Moss Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kim Kardashian Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kate Moss z córką w Londynie

Kate Moss z córką w Londynie fot. Forum/Backgrid