Naomi Campbell (52 l.) pochwaliła Kate Moss (48 l.) za wzięcie udziału w rozprawie, jako świadek Johnny’ego Deppa. Modelka na zrzucie z ekranu użyła na Instagramie swojej ksywki dla Moss, pisząc: „TAK WAGON, POWIEDZ TO !! @katemossagency”.

Wniosek Johnny’ego Deppa o oddalenie pozwu odrzucony

Naomi Campbell pochwaliła Kate Moss

Przypominamy, że słynna modelka zaprzeczyła twierdzeniu Amber Heard, że Depp zepchnął ją ze schodów w czasie trwania ich romansu w latach 90. Dla przypomnienia Kate Moss została wezwana jako świadek Deppa w ​​jego pozwie o zniesławienie.

Aktualnie trwa 6. i ostatni tydzień rozprawy w sądzie okręgowym hrabstwa Fairfax w Wirginii.

Amber Heard znów kłamała

Przypominamy, że Amber Heard chciała wykorzystać sytuację z Kate Moss, a raczej plotki o niej, które krążyły od lat, by oczernić Johnny’ego Deppa. Niestety znów jej się to nie udało.

Ostateczny dowód zakłamania Amber Heard?

Johnny wyszedł z pokoju wcześniej niż ja, za oknem rozpętała się burza. Kiedy wyszłam z pokoju, zsunęłam się po schodach i zraniłam plecy […] Krzyczałam, bo nie wiedziałam, co się w ogóle wydarzyło, a strasznie mnie bolało. [Depp] wrócił, żeby mi pomóc, zaniósł mnie do mojego pokoju i zapewnił mi opiekę medyczną –  zeznała pod przysięgą Kate Moss.

 

Johnny Depp i Kate Moss Depp Fot. Forum

Kate Moss i Johnny Depp Fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum